Sureagavo: NBA čempionai pervažiavo „Bulls“

2022-04-23 08:35
Nuotr.: Zuma Press-Scanpix

Milvokio „Bucks“ fanai su nerimu laukė komandos išvykos į Čikagą – oponentai buvo perėmę namų aikštės pranašumą, o NBA čempionai dar ir prarado Khrisą Middletoną. Vis dėlto „Bucks“ pademonstravo nuostabią reakciją į pastarąjį pralaimėjimą.

Mike'o Budenholzerio auklėtiniai išvykoje 111:81 (33:17, 27:24, 30:18, 21:22) nepasigailėjo Čikagos „Bulls“ ir Rytų konferencijos ketvirtfinalyje vėl išsiveržė į priekį – 2-1.

Iniciatyva NBA čempionams priklausė nuo pirmųjų rungtynių minučių ir jau pirmajame kėlinyje komandas skyrė 18 taškų (33:15), o į pertrauką „Bucks“ išsinešė triuškinamą persvarą – 60:41.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Niekas nepasikeitė ir trečiajame kėlinyje – po Pato Conaughtono tritaškio komandas jau skyrė 33 taškai – 87:54. Paskutinis ketvirtis tapo formalumu ir aikštėje varžėsi atsarginiai krepšininkai.

NBA atkrintamosios į „United Center“ areną grįžo po penkerių metų pertraukos,  bet neapsikentę vaizdo aikštėje dalis „Bulls“ fanų nesulaukė mačo pabaigos.

Milvokio ekipos gretose rezultatyviausias buvo Graysonas Allenas. Jo sąskaitoje per 24 minutes buvo 22 taškai (3/5 dvit., 5/7 trit., 1/1 baud.) ir 6 atkovoti kamuoliai.

Būtent jis „United Center“ arenoje buvo sutiktas didžiausiu švilpimu – „Bulls“ fanai dar nepamiršo jo kietos pražangos prieš Alexą Caruso sausio mėnesį, po kurios gynėjui lūžo riešas.

29 minutes aikštėje išbuvęs Giannis Antetokounmpo surinko 18 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Čikagos komandai Nikola Vučevičius per 30 minučių pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 3/9 trit.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ sustabdė praėjusiose rungtynėse 41 tašką pelniusį DeMarą DeRozaną. „Bulls“ lyderis per 32 minutes įmetė 11 taškų (4/9 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtosios serijos rungtynės Čikagoje bus žaidžiamos sekmadienį 20 valandą Lietuvos laiku.

„Bulls“: Nikola Vučevičius 19 (5/8 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam.), Zachas LaVine'as 15 (4/9 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 11 (4/9 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Tony Bradley 10 (5/5 dvit.), Alexas Caruso 9 (3/5 trit.).

„Bucks“: Graysonas Allenas 22 (5/7 trit., 6 atk. kam., 26 naud.), Bobby Portisas (4/8 trit., 16 atk. kam.) ir Giannis Antetokounmpo (7/9 dvit., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld.) po 18, Jrue Holiday 16 (6/9 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Patas Connaughtonas 11 (2/7 trit.), Brookas Lopezas 9 (3/7 dvit., 2 blok.).

ir vis tik buliai yra sudu kruva, atrode yra sansas duot kovos sitoj serijoj, o cia taip patratino ju paciu kieme.