Siautėjęs Tatumas pastūmė „Nets“ ant prarajos krašto

2022-04-24 08:39
Nuotr.: AFP - Scanpix

Jaysonas Tatumas pelnė 39 taškus, o jo vedama Bostono „Celtics“ NBA atkrintamųjų serijoje pirmauja 3-0.

Bostono klubas išvykoje 109:103 (30:25, 23:25, 28:22, 28:31) pranoko Bruklino „Nets“ krepšininkus, kuriems kitas susitikimas bus išlikimo mačas.

Galingą pasirodymą surengęs Tatumas per 44 minutes pelnė 39 taškus (9/16 dvit., 4/13 trit., 9/10 baudų), atkovojo 5 kamuolius, perėmė 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 6 klaidas.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Jis tapo ketvirtu jauniausiu žaidėju NBA atkrintamųjų istorijoje, užfiksavusiu 35 taškus ir 5 perimtus kamuolius. Lygoje perimti kamuoliai pradėti skaičiuoti nuo 1973-1974 m. sezono.

„Mano žinutė yra paprasta – niekas nesistengia labiau nei mes“, – po mačo sakė Tatumas.

Bruklino komandai Kevinas Durantas per 45 minutes pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir penkissyk suklydo.

„Mes suprantame savo situacija, – po rungtynių apmaudo neslėpė Durantas. – Nemanau, kad kažkokia kalba gali padėti šioje sezono stadijoje. Mes serijoje atsiliekame 0-3. Prieš akis turime kitas rungtynes, todėl turime išeiti ir žaisti.“

Antrajame kėlinyje „Celtics“ spurtavo ir įgijo 12 taškų persvarą (39:27), tačiau iki ketvirčio pabaigos jos nesugebėjo išsaugoti (53:50).

Po ilgosios pertraukos situacija kartojosi – Bruklino klubas panaikino dviženklį deficitą (72:75), bet prieš lemiamą kėlinį „Celtics“ visgi išsinešė 9 taškų persvarą (81:72).

Likus 8 minutėms iki rungtynių pabaigos Blake'as Griffinas tritaškiu aptirpdė „Nets“ deficitą iki 4 taškų (84:88), tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai Bruklino komandai pavyko priartėti taip arti varžovų.

Pirmą kartą šioje serijoje pasirodęs Griffinas savo sąskaitoje turėjo 8 taškus.

Tolimus metimus pro šalį metęs Kyrie Irvingas per 43 minutes pasižymėjo su 16 taškų (6/10 dvit., 0/7 trit., 4/4 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą ir dusyk suklydo.

„Nets“: Bruce'as Brownas 26 (8/12 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam., 5 kld.), Kevinas Durantas (4/8 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.) ir Kyrie Irvingas (6/10 dvit., 0/7 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam.) po 16, Nicolas Claxtonas 13 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Patrickas Millsas 12 (4/5 trit.), Sethas Curry 10 (2/4 trit.), Blake'as Griffinas 8 (2/3 trit.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 39 (9/16 dvit., 4/13 trit., 9/10 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam., 6 kld.), Jaylenas Brownas 23 (8/12 dvit., 5 rez. perd.), Marcusas Smartas 14 (4/5 dvit., 2/10 trit., 6 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 10 (2/3 trit.), Danielas Theisas 9 (6 atk. kam.), Grantas Williamsas 7 (5 atk. kam.).

Boston
2 vienodo pajegumo komandos. nieks nepralosta. Bostone netsai gal net geriau atrode, bet nepasiseke. su KD viskas imanoma, tai nereik netsu nurasyt. manau nets sugris i 3 3. siaip boston antroje sezono puseje su suns rodo geriausia zaidima. lb nepasiseke netsam
2022-04-24
-8
sitoj serijoj turejo but puolimo talentas pries gynyba, bet per 3 varzybas isaiskejo, kad ir puolime Nets neturi pranasumo. jau drasiai galima sakyt, kad KD nebera geriausias lygos zaidejas, nes net ir likes 1x1 pries Tatuma nieko nebepadaro, kai Tatumas per KD taskus renka. kitas dalykas, pas Celticsus net auksti padoriai meto is triju, kai Netsu auksti tik is po kasio sugeba imest. apie gynyba isvis ner ka sneket, pas Netsus pilna seniu ir siaip negynybiniu zaideju, tik Brownas su Irvingu kazkiek dar pasigina, kiti visai kiauri. nu liko dar neisnaudotas koziris pas Netsus - Simmonas. :D zadejo gi isleist game4, bet manau kazin, ar tas ivyks, greiciausiai nerizikuos, nes patys supranta, kad is 0:3 dar nieks istorijoj negrizo.
2022-04-24
+5
Serija turėjo būti labiausiai intriguojanti,tačiau viskas kol kas vyksta viena kryptimi.Rungtynės visos aišku gražios,atkaklios,tačiau pačio serijos rezultato norėjosi apylygio.O dabar jau aišku,kad Nets sezonas tuoj baigsis,tai ta serija gali gautis trumpa,nors dauguma galvojo apie septynias rungtynes.