Užsidegusio Giannio vedami „Bucks“ užtikrintai uždarė seriją su buliais

2022-04-28 06:49
Nuotr.: AP - Scanpix

Giannis Antetokounmpo pelnė 33 taškus ir jo vedama Milvokio „Bucks“ uždarė Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją bei žengė į kitą NBA atkrintamųjų etapą.

Milvokio klubas savo aikštėje 116:100 (34:18, 26:24, 31:26, 25:32) ketvirtą sykį per pastarąsias penkerias rungtynes pranoko Čikagos „Bulls“, todėl pusfinalyje susitiks su Bostono „Celtics“ krepšininkais.

„Bucks“ pusfinalyje žais jau ketvirtą sezoną iš eilės. Tai ilgiausia Milvokio komandos serija nuo tada, kai į pusfinalį pateko aštuonis kartus paeiliui (1980–1987 m.).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Nors serijos rezultatas vienu momentu buvo 1-1, tačiau visus likusius tris mačus „Bucks“ laimėjo dviženkle taškų persvara.

„Po antrųjų rungtynių mes pasikalbėjome apie serijos svarbą, – po mačo sakė Giannis. – Supratome savo situaciją. Žinojome, ką turime padaryti. Turėjome velniškai to norėti. Turime žengti į aikštę ir rungtyniauti aukščiausiame lygyje, kiek įmanoma labiau atkreipti dėmesį į smulkmenas, padėti vienas kitam gynyboje. Turime tai padaryti kaip komanda.“

Antetokounmpo per 30 minučių pelnė 33 taškus (11/14 dvit., 0/1 trit., 11/14 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

„Daugeliui iš mūsų komandos tai buvo pirmosios atkrintamosios, – po rungtynių sakė „Bulls“ žaidėjas DeMaras DeRozanas. – Labai daug iš šios patirties galime pasimokyti, ypač kovojant su titulą ginančiais čempionais.“

DeRozanas per 42 minutes pelnė 11 taškų (5/10 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir dukart suklydo.

Nuo pat rungtynių pradžios „Bucks“ demonstravo, kas yra namų šeimininkai, ir jau po pirmojo kėlinio susikrovė 16 taškų pranašumą (34:18). Antrajame ketvirtyje Milvokio klubas dar kartą sukūrė spurtą 13:0 ir įgijo 29 taškų persvarą (49:20).

Visgi Čikagos ekipa bandė reabilituotis ir po ilgosios pertraukos sumažino deficitą iki 11 taškų (55:66), tačiau „Bucks“ ketvirtajame kėlinyje atgavo seniau turėtą persvarą (93:68), kuri leido jiems užtikrintai užbaigti šią atkrintamųjų seriją.

Čikagos ekipos gretose išsiskyrė Nikola Vučevičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 19 taškų (5/6 dvit., 3/9 trit.), 16 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 2 blokai.

„Bulls“ vertėsi be Zacho LaVine'o, kuris yra įtrauktas į COVID-19 protokolą, ir galvos traumą patyrusio Alexo Caruso.

Tuo metu Milvokio komandai dėl kairiojo kelio raiščių patempimo vis dar negali padėti Khrisas Middletonas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (11/14 dvit., 11/14 baud., 9 atk. kam.), Patas Connaughtonas 20 (6/9 trit.), Bobby Portisas 14 (4/6 dvit., 2/7 trit., 17 atk. kam.), Graysonas Allenas 13 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Brookas Lopezas 12 (4/8 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Jrue Holiday 10 (3/7 dvit., 1/7 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kld.), Wesley Matthewsas 8 (2/4 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.).

„Bulls“: Patrickas Williamsas 23 (5/6 dvit., 4/7 trit., 4 kld.), Nikola Vučevičius 19 (5/6 dvit., 3/9 trit., 16 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Coby White'as 17 (4/13 trit., 4 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 11 (5/10 dvit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Troy Brownas 10 (2/9 trit., 6 atk. kam.), Derrickas Jonesas 9 (1/5 trit.), Ayo Dosunmu 8 (2/7 dvit.).

BinG
Nors ir palaikau Bulls bet Milwaukee vertesni eiti toliau, Bulls atrodo neprasta sudetis surinkta bet traumos stabde visa si sezona, pastoviai kokie 2 ar 3 zaidejai traumuoti visa sezona, kol vienu metu buvo sveika visa sudetis buvo ir iki 1 vietos pakile bet po to vel tas pats :) Aplamai sezonas neblogas buvo Buliu, Karnisovas prikele komanda :)
2022-04-29
nu
kazkaip nuvyle buliai playoffuose, galvojau geriau suzais, bet aisku reguliariam pries geresnes komandas tai irgi prakisdavo vos ne visas rungtynes