2022-05-07 07:37
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Joelio Embiido sužeistam nykščiui reikia operacijos, jis savaitę praleido dėl lūžio veido srityje, tačiau šiąnakt jis grįžo ant parketo ir pataisė Filadelfijos „76ers“ situaciją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose.

Filadelfijos klubas namie 99:79 (21:17, 20:17, 27:31, 31:14) nepaliko vilčių Majamio „Heat“ ir sušvelnino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą – 1-2.

Serijoje žaidžiama iki keturių pergalių, o kitos rungtynės pirmadienio naktį vėl bus žaidžiamos Filadelfijoje.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Po trijų kėlinių komandas skyrė vos 3 taškai (65:68), bet lemiamas ketvirtis priklausė šeimininkams. Jie jį pradėjo septyniais taškais be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą – 75:65.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje įtampa paėmė viršų ir po apsižodžiavimo techninėmis pražangomis buvo nubausti P.J. Tuckeris ir Matisse'as Thybulle'as.

Nors Jimmy Butlerio traukiami „Heat“ bandė atsitiesti (72:81), „76ers“ apie didesnį varžovų priartėjimą neleido pagalvoti ir rungtynes užbaigė galinga atkarpa.

Su apsaugine veido kauke žaidęs Embiidas aikštėje praleido 36 minutes ir pelnė 18 taškų (5/12 dvit., 8/10 baud.). Jis dar atkovojo 11 kamuolių ir suklydo 4 kartus.

„Turime šansą laimėti viską, tik reikia išlikti sveikiems. Bet šiandien aš tikrai nebuvau geriausios savo versijos“, – po mačo neslėpė Embiidas.

Embiidui gražių žodžių po rungtynių negailėjo „Heat“ į priekį tempęs Butleris.

„Įdėkite Joelį į bet kurią komandą ir varžovų skautinimas pasikeis drastiškai. Taip yra visą jo karjerą“, – sakė Butleris.

Butleris pelnė arti pusės komandos taškų. Jo sąskaitoje per 38 minutes buvo 33 taškai (11/17 dvit., 1/5 trit., 8/10 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Filadelfijos komandai daugiausiai taškų surinko Tyrese'as Maxey (5/6 trit.) ir Danny Greenas (7/9 trit.), įmetę po 21.

„76ers“: Tyrese'as Maxey (5/6 trit., 6 rez. perd.) ir Danny Greenas (7/9 trit.) po 21, Joelis Embiidas 18 (5/12 dvit., 8/10 baud., 11 atk. kam., 4 kld.), Jamesas Hardenas 17 (1/7 trit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kld.), Tobiasas Harrisas 9 (3/8 dvit., 1/5 trit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Heat“: Jimmy Butleris 33 (11/17 dvit., 1/5 trit., 8/10 baud., 9 atk. kam., 30 naud.), Tyleris Herro 14 (3/8 dvit., 2/7 trit.), Bamas Adebayo (2/9 dvit., 5/8 baud.) ir Maxas Strusas (3/11 trit., 3 per. kam.) po 9.

NBA jau leidzia juodas maskes? pries tai buvo, kad zaidejai tik skaidrias galedavo nesiot. su juoda maske Embiidas gan gresmingai atrodo, kaip koks killeris is siaubako. :)