Paulas užfiksavo antirekordą, o Dončičiaus vedama „Mavs“ sušvelnino serijos rezultatą

2022-05-07 08:02
Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Chrisas Paulas šventė 37-ąjį gimtadienį, bet Dalaso „Mavericks“ sugadino veterano šventę.

Dalaso klubas savo aikštėje 103:94 (29:20, 22:24, 31:23, 21:27) įveikė Finikso „Suns“ ir sušvelnino Vakarų konferencijos pusfinalio rezultatą – 1-2.

Ketvirtasis serijos mačas vėl Teksase vyks sekmadienį 22 val. 30 min.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Tai buvo pirmoji „Mavericks“ pergalė prieš „Suns“ po 11 pralaimėtų rungtynių paeiliui. O raktas į sėkmę buvo gynyba.

Per pirmąją rungtynių pusę „Mavericks“ į savo krepšį praleido vos 44 taškus (51:44), o „Suns“ puolimo variklis Paulas užfiksavo karjeros antirekordą.

17-tą sezoną NBA žaidžiantis Paulas iki pertraukos suklydo 7 kartus, o tai yra blogiausias jo pasiekimas atkrintamosiose karjeroje.

Po pertraukos Paulas jau nė karto nesuklydo, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 18 taškų – 67:85.

„Suns“ išlaukė ankstyvos Luka Dončičiaus penktosios pražangos ir likusi be savo lyderio „Mavs“ prisileido varžovus iki vienženklio skirtumo – 95:86.

Vis dėlto šalia trigubo dublio buvęs Dončičius grįžęs ant parketo vėl grąžino šeimininkus į gerą ritmą ir „Mavericks“ pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Nugalėtojams Dončičius per 34 minutes pelnė 26 taškus (9/18 dvit., 2/7 trit., 2/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Rezultatyviau už slovėną žaidė Jalenas Brunsonas. Jis per 36 minutes surinko 28 taškus (9/16 dvit., 1/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Finikso ekipos gretose išsiskyrė Jae Crowderis, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 19 taškų (2/4 dvit., 5/8 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Varžovų gynybos supančiotas Paulas rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 12 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit.), 7 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 7 klaidas.

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 28 (9/16 dvit., 1/5 trit., 7/7 baud., 5 rez. perd., 25 naud.), Luka Dončičius 26 (9/18 dvit., 2/7 trit., 13 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.), Reggie Bullockas 15 (4/10 trit., 3 per. kam.), Dorianas Finney-Smithas (4/11 trit., 3 per. kam.) ir Maximilianas Kleberas (4/5 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd., 3 blok.) po 14.

„Suns“: Jae Crowderis 19 (5/8 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud.), Devinas Bookeris 18 (2/7 dvit., 4/6 trit., 6 rez. perd., 5 kld.), Deandre Aytonas 16 (6/12 dvit., 11 atk. kam.), Chrisas Paulas (2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.) ir Mikalas Bridgesas (5/12 dvit., 6 atk. kam.) po 12, JaVale'as McGee 8 (7 atk. kam.).

...
po pirmu keliu Mavs ataku kai visi savanaudiskai 1 pries 1 bande pelnyt taskus galvojau, kad geruoju nesibaigs jiem cia, bet po to atsibudo, pradejo pasuotis ir yra rezultatas. dar daug geru metimu nesumete, Finney-Smith ypac kiek laisvas gavo trajaku pasaudyt... bent jau nebeleido Suns daryt ka nori, kur pagrinde Crowderis bande tempt su Bookerio pagalba