Apsistumdymu pasibaigusiame mače – triuškinama „Mavs“ nesėkmė Finikse

2022-05-11 07:39
Nuotr.: AP-Scanpix

Devinas Bookeris spindėjo,o jo vedama Finikso „Suns“ priartėjo prie Nacionalinėje krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo.

Praėjusio sezono vicečempionai namie 110:80 (23:26, 26:20, 33:14, 28:20) sutriuškino Dalaso „Mavericks“ ir serijoje iki keturių pergalių dabar pirmauja 3-2.

Šeštasis serijos mačas Dalase bus žaidžiamas penktadienio naktį.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Svečiai subyrėjo iškart po pertraukos – trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė taškas (50:51), bet tuomet „Mavericks“ pusšeštos minutės nepelnė taškų, kai „Suns“ surinko 17 ir pabėgo nepavejamai – 68:50.

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį aikštėje buvo užbaiginėjami formalumai ir ant parketo rungtyniavo atsarginiai krepšininkai, tačiau dvikova baigėsi žaidėjų apsistumdymu ir išvarymais.

Paskutinėje atakoje, kuri jau nieko nelėmė, Bismackas Biyombo nusprendė įgrūsti kamuolį iš viršaus, tačiau Marquese'as Chrissas to padaryti neleido ir kietai prasižengė, o po to dar kažką ir pasakė oponentui. Tai nepatiko afrikiečiui ir aukštaūgiai apsistumdė.

Vėliau arbitrai nusprendė abu krepšininkus išvaryti iš aikštės, bet ir einant koridoriumi Biyombo ir Chrissas norėjo išsiaiškinti santykius, o juos išskyrė arenos apsaugos darbuotojai.

Finikso komandai Bookeris per 35 minutes pelnė 28 taškus (8/13 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

25-erių gynėjas tapo vos 18-uoju krepšininku NBA istorijoje, kuris per pirmąsias 30 atkrintamųjų rungtynių pasiekė 800 pelnytų taškų ribą.

„Žiūrime daug vaizdo peržiūrų, treneris paruošia pakeitimus, mes klausome jo ir sekame“, – metų trenerį Monty Williamsą gyrė Bookeris.

Dalaso ekipos gretose pagalbos trūko Luka Dončičiui, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 28 taškai (8/15 dvit., 2/8 trit., 6/7 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 4 klaidos.

„Kas nebuvo gerai šiandien, tai mūsų greitis, – sakė slovėnas. – Dalase mūsų greitis buvo visai kitas. Galvoju, kad žaidžiame prieš galbūt geriausią gynybą NBA, jie išlaikė mus su 80 taškų, tai – įspūdinga. Turime geriau judinti kamuolį ir žaisti greičiau.“

„Suns“: Devinas Bookeris 28 (8/13 dvit., 3/7 trit., 7 atk. kam.), Deandre Aytonas 20 (9/13 dvit., 9 atk. kam.), Mikalas Bridgesas (4/8 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam.) ir Cameronas Johnsonas (4/4 dvit.) po 14, Landry Shametas 8 (4 rez. perd.), Chrisas Paulas (10 rez. perd., 4 kld.) ir Bismackas Biyombo (7 atk. kam.) po 7.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (8/15 dvit., 2/8 trit., 6/7 baud., 11 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Jalenas Brunsonas 21 (9/16 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Davis Bertans 10 (3/4 trit.), Dorianas Finney-Smithas 8 (2/5 trit.).

Arturas
Ahujens apsistumdymas... antraste tik pritraukt skaitytoja.
2022-05-11
du asistai per bbz kiek minuciu ir 4 klaidos, nesuprantama kaip jis dar laikomas geru izaideju..
2022-05-11
.
kai puse komandos klisarankiai visiski, tai ir 2 assistai pasiekimas
2022-05-11
-1
nepaejo
Tai aisku, kad truko pagalbos Donciciui - kai daugiau nei 2 pasu turbut nei vienoj atakoj nebuvo, nera ko labai noret. Suns dare ka norejo abejose pusese aikstes