Rumunijos čempionato pusfinalyje – lietuvių akistata

2022-05-13 23:30
Nuotr.: Petkim Spor Facebook.com
Nuotr. Petkim Spor Facebook.com

Rumunijos pirmenybių pusfinalyje ant parketo susigrūmė du lietuviai, o pirmąją pergalę serijoje iškovojo Šarūno Vasiliausko atstovaujamas Voluntario CSO klubas.

Lietuvio ekipa išvykoje 74:66 (21:21, 16:14, 12:18, 25:13) įveikė Oradėjos CSM ekipą su Doviu Bičkauskiu ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Vasiliauskas vedė į pergalę Voluntario klubą. Įžaidėjas per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei prarado 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

Tuo metu pralaimėjusiems Bičkauskis per 21 minutę surinko 7 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 4 pražangas ir 3 naudingumo balus.