Kosminė kova: Giannį nustelbęs Tatumas išplėšė lemiamas rungtynes

2022-05-14 07:13

Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Milvokio „Bucks“ panaikinus 14 taškų deficitą, Jaysonas Tatumas scenoje dėjo žingsnį į priekį ir nėrėsi iš kailio, jog tai nebūtų Bostono „Celtics“ kelio pabaiga.

Puolėjas ketvirtajame kėlinyje pelnė 16 iš 26 komandos taškų ir šeštajame Rytų konferencijos pusfinalio mače Milvokyje 108:95 (28:26, 25:17, 29:27, 26:25) atvedė „Celtics“ į pergalę.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3-3. Lemiamas mačas sekmadienį nuo 22.30 val. Lietuvos laiku vyks Bostone.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Tatumas per 43 minutes iš viso pelnė 46 taškus (10/17 dvit., 7/15 trit., 5/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Jis buvo neįtikėtinas“, – sakė Giannis Antetokounmpo, kurio milžiniškos pastangos nublanko.

Graikas per 41 minutę sumetė 44 taškus (12/27 dvit., 2/3 trit., 14/15 baud.), sugriebė 20 kamuolių, išdalino 6 rezultatyvius perdavimus ir 6 kartus suklydo.

„Celtics“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 84:70, bet tada Giannis surinko aštuonis taškus, „Bucks“ laimėjo atkarpą 11:1 ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras – 81:85.

Įsisiautėjęs Tatumas atsakė asmenine dešimties taškų atkarpa ir „Celtics“ išlaikė iniciatyvą 95:87, Jaylenas Brownas pridėjo tritaškį, Marcusas Smartas – dvitaškį, ir Bostono komanda vėl kontroliavo susitikimą – 100:87.

„Celtics“ pasimokė iš skaudžios patirties penktajame mače, kai ketvirtajame kėlinyje buvo priekyje 14 taškų pranašumu, bet iššvaistė persvarą ir pralaimėjo 107:110.

„Pirmąkart nuo praėjusių rungtynių galėsiu pamiegoti“, – sakė Marcusas Smartas, „Celtics“ surinkęs 21 tašką ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Bostono komanda pataikė net 17 tritaškių iš 43 (40 proc.), tuo metu „Bucks“ realizavo 7 iš 29 tolimų metimų (24 proc.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 44 (12/27 dvit., 2/3 trit., 14/15 baud., 20 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 6 kld., 46 naud.), Jrue Holiday 17 (4/7 dvit., 3/10 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Patas Connaughtonas 14 (4/5 dvit., 2/3 trit.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 46 (10/17 dvit., 7/15 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld., 37 naud.), Jaylenas Brownas 22 (3/9 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Marcusas Smartas 21 (3/7 dvit., 5/9 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Derrickas White'as 9 (1/5 trit., 5 atk. kam.).

Jaysono Tatumo pasirodymas:

Giannio Antetokounmpo pasirodymas:

Rungtynių akimirkos:

Boston
Tatumas visa sezona vienas geresniu zaideju gali but nesustabdomas tiek astriais prasiverzimais tiek is Tritaskio Liepsnoja 🔥👍
2022-05-14
+2
kosmine kova - laipiotojas po medzius pries kobebryantini. :) cia enbo apzvalgose ir kitur teko girdet, kaip svaigstama del sitos serijos, bet pats krepsinis yra baisus. tiktras ballhogeriu sou. o dar teisejai visi Giannio draugai, ten per varzybas jis kokiu 10 ataku suzingsniuoja minimum, o susvilpia koki karta kita.