ACB lygoje – apmaudžiai paleistas Masiulio klubo atkrintamųjų šansas

2022-05-15 00:47
Nuotr.: ZUMAPRESS.com-SCANPIX

Apmaudų pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Gyčio Masiulio atstovaujamas Bilbao „Surne“ (16-18) klubas.

Lietuvio ekipa namuose 98:99 (20:12, 23:29, 22:23, 16:17, 17:18) per pratęsimą nusileido Sevilijos „Real Betis“ (13-21) krepšininkams bei baigė pasirodymą šiame sezone.

Pergalės atveju „Surne“ ekipa būtų įšokusi į atkrintamųjų traukinį bei pakilusi į aštuntąją vietą, tačiau liko devinta ir prieš „Barcą“ ketvirtfinalyje žais Las Palmo „Gran Canaria“.

Masiulis pralaimėjusiems per 15 minučių surinko 9 taškus (0/3 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), 3 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokuotą pražangą, 2 klaidas ir 8 naudingumo balus.

Tuo metu pralaimėjimu reguliarųjį sezoną taip pat uždarė Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (20-14).

Neveno Spahijos auklėtiniai namuose 81:89 (16:21, 21:26, 18:16, 26:26) nusileido Badalonos „Joventut“ (22-12) krepšininkams bei reguliariajame sezone liko šešti.

Tai reiškia, jog ketvirtfinalyje baskai susikaus su „Valencia“.

Giedraitis per 31 minutę pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/6 trit.), perėmė kamuolį, 3 sykius, kartą pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

Sedekerskis per 7 minutes nepasižymėjo jokiu statistiniu komponentu.