Laiku ir vietoje – kai blyksnis atneša milijonus į sąskaitą

Mykolas Jankaitis
BasketNews žurnalistas
2022-05-26 13:21
Nuotr.: Jonathan Ferrey/Getty Images, USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. Jonathan Ferrey/Getty Images, USA Today Sports – Scanpix

Kiekvieną ketvirtadienį BN+ platformos skaitytojai gaus po vieną mano straipsnį apie stipriausią pasaulio krepšinio lygą, o kadangi šiuo metu mane yra apsėdusi atkrintamųjų karštinė, nutariau apie jas ir parašyti.

Man pačiam visuomet įdomu stebėti tas perdėtas reakcijas po geresnių ar ypač prastesnių žaidėjų pasirodymų atkrintamosiose, kai krepšininko vertė krenta žemiau plintuso arba priešingai – visi tampa apsėsti dėl dievukais tapusių atkrintamųjų herojų.

Visiškai natūralu, kai taip elgiasi fanai, tačiau pasitaiko situacijų, kai komandų vadovai kartu su sirgaliais įsėda į karštinės traukinį ir vasarą priima sprendimus, kurių paskui gailisi.

Brandon Roy

Brandon  Roy
Pozicija: SG
Amžius: 37
Ūgis: 198 cm
Svoris: 100 kg
Gimimo vieta: JAV

Tad pirmajame savo BN+ tekste priminsiu kelis krepšininkus, kurių pasirodymai atkrintamosiose suteikė jiems galimybę tapti finansine našta savo ateities klubams. 

Prieš pereinant prie esmės, dalinuosi keliais perspėjimais. Šis sąrašas nebus surašytas eilės tvarka (nuo mažiausiai blogų iki blogiausių kontraktų). Taip pat jis nėra baigtinis – NBA lyga tikrai yra mačiusi prastesnių kontraktų, nei kai kurie čia atsidursiantys krepšininkai, bet šiuos atvejus aš pasirinkau todėl, kad man pačiam asmeniškai jie buvo labai įsimintini ir įdomūs.

Galiausiai, yra svarbu paminėti, jog jei galvojate, kad šiame sąraše nedominuos 2016-ųjų vasaros kontraktai, tai žiauriai klystate, šie kontraktai dar ilgą laiką dominuos visokiausio tipo blogiausių visų laikų kontraktų sąrašuose. 

Brandonas Roy, Portlando „Trail Blazers“

Be jokios abejonės, Brandonas Roy tikrai nebuvo tas krepšininkas, kuris gavo pinigus už nieką. Kai jis 2008-2009 metų sezone rinkdamas po 22,6 taško per rungtynes kartu su LaMarcusu Aldridge‘u atvedė Portlando „Trail Blazers“ į ketvirtąją vietą Vakarų konferencijoje, „Blazers“ fanams jau buvo aišku, kad tai yra Portlando komandos ateitis.

Norėdami straipsnį skaityti toliau, tapkite BN+ nariu.Komentarai:

CJ, o ne Errick McCollum uz Blazers žaidė :)
2022-05-30
-1
Atsakyti
Įdomus straipsnis, mano pastebėjimas, kad 2016 labai kilo algų kepurė, kas ir lėmė labai daug nelogiškų kontraktų. Paskaičius antraštę kažkodė iškart į galvą šovė Yogi Ferrel, ne dėl tokių didelių multimilijoninių kontraktų, o tiesiog kaip sužaisdamas vieną gerą savaitę prasimušė sau keletą nba kontraktų
2022-05-29
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.