Komandiškumo pasigedęs Radzevičius: „Turime pamiršti šias rungtynes“

Gustavas Klikna
BasketNews žurnalistas
2022-05-26 22:18

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Vilniaus „Rytas“ prie 6,016 žiūrovų namuose finalo seriją su Panevėžio „Lietkabeliu“ pradėjo nesėkme 77:68, nors rungtynių pradžia atrodė palankesnė šeimininkams.

Pirmajame kėlinyje likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos Ivanas Buva baudomis suteikė vilniečiams rekordinę 15 taškų persvarą (19:4), tačiau nuo to momento viskas apsivertė. Tai po mačo akcentavo ir „Ryto“ puolėjas Gytis Radzevičius.

„Nėra smagu pradėti finalo seriją pralaimėjimu, dar namuose, – spaudos konferencijoje sakė Radzevičius. – Rungtynes pradėjome gerai, bet vėliau neišlaikėme tos koncentracijos.“

Fotogalerija

Atsibudęs „Lietkabelis“ iki pirmojo ketvirčio pabaigos deficitą apmažino iki 9 taškų (17:26), o iki ilgosios pertraukas ir išlygino rezultatą (36:36).

„Pradžioje žaidėme gerai, tas kamuolys vaikščiojo, o vėliau po vieną pradėjome. Bet gal net ne tame esmė. Nepavyko apsiginti, paskui pradėjome strigti puolime. Neradome teisingų sprendimų ir leidome jiems sugrįžti į rungtynes“, – apie kertinį mačo momentą kalbėjo Radzevičius.

„Leidome tiesiog „Lietkabeliui“ sugrįžti ir neberadome to kelio į pergalę. Padarėme daug klaidų ir neįmetėme daug patogių metimų“, – pridūrė Vilniaus komandos žaidėjas.

Abi komandos prastai metė iš toli. „Rytas“ atseikėjo vos 6 tritaškius iš 27 (22 proc.), o svečiai iš Panevėžio – 5 iš 22 (22 proc.).

„Nežinau, metėme tikrai patogius metimus. Nebuvo jie kažkokie labai per rankas. Atrodė, kad metėme laisvi. Tiesiog nepataikėme. Taip jau būna kartais“, – aiškino 26-erių vilnietis.

Atsakomosios finalo serijos rungtynės vyks sekmadienį. Ką svarbiausia atlikti prieš jas, kad serijoje vėl būtų lygu?

„Turime pamiršti šias rungtynes. Pasiimti iš jų geriausius dalykus, kažką pakeisti ir tiesiog važiuoti. Niekas dar nėra neprarasta. Tik vienos rungtynės, tad galime grįžti į seriją“, – galvos nenuleido Radzevičius.

Įdomiausi komentarai po „Ryto“ ir „Lietkabelio“ rungtynių:Rodyti komentarus


Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.