Fantastiškai žaidęs „Valencia“ kubietis parbloškė „Baskonia“ ir išplėšė lemiamą mačą

2022-05-29 08:55
Nuotr.: Ivan Terron/AFP7 via ZUMA Press Wire
Nuotr. Ivan Terron/AFP7 via ZUMA Press Wire

Jasielas Rivero žaidė fantastiškai, o jo vedama „Valencia“ išplėšė lemiamą mačą Ispanijos lygos ketvirtfinalyje.

Valensijos klubas išvykoje 89:82 (20:21, 26:20, 21:18, 22:23) įveikė Vitorijos „Baskonia“ ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą – 1-1.

Lemiamos ketvirtfinalio rungtynės yra numatytos pirmadienį Valensijoje.

Valensijos ekipos gretose išsiskyręs Rivero per 29 minutes pelnė 27 taškus (7/9 dvit., 2/3 trit., 7/10 baud.), perėmė 5 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

Vitorijos komandai Alecas Petersas per 34 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis aikštelės šeimininkams per 35 minutes įmetė 9 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis buvo registruotas mačui, bet ant parketo nepasirodė.

„Baskonia“: Alecas Petersas 18 (2/4 trit., 6/6 baud., 9 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Simone Fontecchio 14 (4/8 trit.), Jaysonas Grangeris (3/5 trit.) ir Mattas Costello (2/5 trit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 2 blok.) po 13, Wade'as Baldwinas 12 (4/5 dvit., 1/5 trit., 8 rez. perd.), Rokas Giedraitis 9 (6 atk. kam.).

„Valencia“: Jasielas Rivero 27 (7/9 dvit., 2/3 trit., 7/10 baud., 5 per. kam.), Martinas Hermannssonas 16 (3/4 trit., 4 rez. perd.), Samas Van Rossomas (3/4 trit., 6 rez. perd.) ir Olivier Hanlanas (3/4 trit.) po 13, Jaime Pradilla 7.