Turkijos pusfinalyje – buvusių žalgiriečių konfliktas ir pergalingas Micičiaus tritaškis

2022-05-31 23:05
Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Turkijos čempionato pusfinalyje Vasilije Micičius svarbiausiu momentu ėmėsi iniciatyvos ant savo pečių ir tritaškiu ištraukė Stambulo „Anadolu Efes“ iš nepavydėtinos situacijos.

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 71:64 (15:18, 14:12, 20:15, 22:19) rungtynių pabaigoje palaužė Stambulo „Galatasaray“ ir persvėrė pusfinalio serijos rezultatą – 2-1.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį.

Daugiausia pataiko: Kerry Blackshear

Likus 21 sekundei iki rungtynių pabaigos Micičius tritaškiu sukrovė „Anadolu Efes“ komandai 5 taškų persvarą (67:62), o šio pranašumo užteko Eurolygos čempionams triumfuoti.

Micičius per 35 minutes surinko 13 taškų (0/2 dvit., 4/9 trit., 1/5 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį ir klaidą.

Mačo metu netrūko aistrų. Trečiojo kėlinio viduryje tarp buvusių žalgiriečių užsiplieskė konfliktas.

„Galatasaray“ gynėjas Dee Bostas ir „Anadolu Efes“ žvaigždė Micičius apsistumdė ir apsižodžiavo. Abu žaidėjai už parodytas emocijas gavo nesportines pražangas.

Pirmąsias pusfinalio rungtynes „Galatasaray“ sensacingai laimėjo (105:75) ir serijoje išsiveržė į priekį, tačiau antrajame mače „Anadolu Efes“ išlygino rezultatą (1-1).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 19 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Elijah Bryantas 16 (6 atk. kam.), Tiboras Pleissas 15 (5 atk. kam.), Shane'as Larkinas 13 (12 rez. perd., 5 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 12.

„Galatasaray“: Isaiah Canaanas 14, Kerry Blackshearas 13 (7 atk. kam.), Maurice'as Ndouras 12, Dee Bostas 10 (6 rez. perd.).