Lietuvos rinktinė išsiaiškino likusius varžovus atrankos kitame etape

2022-07-01 21:25
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuvos rinktinė jau prieš pergalę su bulgarais (72:70) turėjo bilietą į 2023 m. pasaulio čempionato atrankos antrąjį etapą, tačiau iki šiol mūsiškiai nežinojo visų būsimų varžovų.

Prancūzai taip pat anksčiau užsitikrino vietą į antrąjį etapą, todėl didžiausias klausimas buvo dėl E grupės likusių trijų ekipų.

Portugalai iki penktadienio pralaimėjimo prieš vengrus (68:69) dar turėjo teorinius šansus žengti į kitą etapą. Tačiau dabar tapo aišku, kad Lietuva nebesusitiks su portugalais.

Lietuva kitame etape poruosis su trimis geriausiomis E grupės komandomis – Prancūzija (4-1), Juodkalnija (2-2) ir Vengrija (3-2).

Mūsiškiams lieka paskutinis pirmojo etapo mačas su Čekija liepos 4 d. Klaipėdoje, tačiau atsipalaiduoti negalima, nes iškovotos pergalės persikelia į antrąjį etapą.

Kazio Maksvyčio komentaras po rungtynių su Bulgarija:

Igno Brazdeikio komentaras po rungtynių su Bulgarija:Rodyti komentarus

Prieš čekus dar reikia pasiimti pergalę,ir tada kitame etape užtektų gal vos dviejų pergalių,norint patekti į PČ.Nes ten komandos labai panašiai pegalių yra iškovojusios ir jų turi po kelias,išskyrus prancūzus.Tai kuo daugiau taškų vieni iš kitų atiminės,tuo mums bus geriau,nors ir taip situacija puiki.
2022-07-03
+1
Atsakyti
"Lietuva kitame etape poruosis su trimis geriausiomis E grupės komandomis" 😵 Nejučia prisiminiau dainą: Ašara, Dievo aky Lietuva, ką tu veiki??..‍ 😄
2022-07-01
+6
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.