Lietuvių grupėje likusios trys komandos kovoja dėl išlikimo

2022-07-01 23:50
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuviai jau užsitikrino pirmą vietą pasaulio čempionato atrankos F grupėje, tačiau dėl patekimo į antrą etapą tebekovoja likusios trys komandos.

Čekija namuose 93:81 (24:17, 27:19, 19:22, 22:23) palaužė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę.

Tiek čekai, tiek bosniai, tiek bulgarai vis dar gali nepatekti į kitą etapą.

Daugiausia pataiko: Tomas Kyzlink

Šiuo metu F grupėje Čekija (2-3) rikiuojasi antra, Bosnijos ir Hercegovina (2-3) – trečia, o Bulgarija ketvirta (1-4).

Čekai liepos 4 d. Klaipėdoje žais su Lietuva. Pergalės atveju, jie užsitikrintų bilietą į kitą etapą. Jei čekai suklups, reikės laukti bosnių pergalės prieš bulgarus, nes pastarieji turi geresnį tarpusavio balansą.

Čekų gretose išsiskyrė Ondrejus Balvinas, kuris per 28 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Bosnių gretose naudingiausiai žaidė Kenanas Kamenjašas. Jis per 22 minutes surinko 10 taškų (3/7 dvit., 4/4 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą, perimtą kamuolį, bloką ir 17 naudingumo balų.

Tuo metu tą pačią dieną vykusiose rungtynėse Bulgarija (70:72) nusileido Kazio Maksvyčio auklėtiniams.