3x3 lygos etape Marijampolėje – šeimininkų triumfas

2022-08-07 18:35
Nuotr.: 3x3 | LKF
Nuotr. 3x3 | LKF

Sekmadienį Marijampolėje finišavo Lietuvos 3x3 krepšinio lygos trečiojo turo II etapas.

PRO grupės nugalėtojais tapo šeimininkų ekipa – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, etapo finale 19:16 palaužusi Trakų „GEALAN“ komandą.

Pusfinalyje Marijampolės ekipa įveikė VDU krepšininkus, o „GEALAN“ – „Raseinius“, ketvirtfinalyje nesunkiai patiesusius Šakių „Vytį-Gulbelę“.

Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

Marijampoliečių kvartetą šįkart sudarė Evaldas Džiaugys, Justas Nausėdas, Tautvydas Kliučinykas ir Šarūnas Beniušis.

Įdomu tai, kad ta pati „Sūduva-Mantinga“ su Žygimantu Šimoniu vietoje Š. Beniušio dar šeštadienį Estijoje triumfavo „Alexela 3x3 Tallinn Open 2022“ turnyre, kur iškovojo kelialapį į „Debrecen Masters“ varžybas.

ELITO grupėje triumfavo Birštono DOLETA vyrai, finale 21:17 įveikę „BC Jūsų Panevėžys“.

3x3 krepšinio lygos sezonas nenumaldomai artėja prie kulminacijos – jau rugpjūčio 14-15 d. Kaune įvyks finalinis trečiojo turo etapas, kuriame bus išsidalintas 7,5 tūkst. eurų prizinis fondas, o PRO grupės nugalėtojams atiteks vieta „Utrecht Masters“ turnyre.