Kodėl lažybų ir lošimų bendrovės remia sportą?

Rytis Sabas
BN+ kūrėjas
2022-08-09 17:30
Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Baigiantis liepai, Panevėžio „Lietkabelis“ pakeitė pavadinimą. Tapo „7bet Lietkabeliu“. Dar viena iš daugelio Lietuvos sporto komandų, kurių pavadinime atsirado lažybų ir lošimų bendrovių prekės ženklas. Įvairiose šalies krepšinio lygose tokių pavadinimų suskaičiavau bent aštuonis.

Lošimų ir lažybų bendrovės remia dar galybę krepšinio klubų, tarp jų – visus praėjusio sezono LKL dalyvius. Dėl Gargždų ir „Wolves“ kol kas nežinia. Ai, dar yra ir Lietuvos krepšinio federacija su pagrindiniu savo pajamų generatoriumi – vyrų rinktine, remiama „Betsafe“ nuo Antano Guogos laikų, kai bendrovės prekės ženklas buvo „TonyBet“. 

O dar yra krepšinio „Betsafe LKL“, „7bet NKL“, futbolo „Optibet A lyga“, „Optibet pirma lyga“, „TopSport Lietuvos tinklinio čempionatas“... 

Lažybų ir lošimų bendrovių prekės ženklai spindi ant daugybės futbolo komandų marškinėlių visame pasaulyje. Ir tokių pavyzdžių, augant lošimų ir lažybų rinkai, vis daugėja.

Apžvelkime, kodėl taip yra. Tiesiog pagrindinius dalykus.

Prekės ženklo žinomumas 

Tai – pagrindinė priežastis, kodėl lošimų ir lažybų kompanijos visame pasaulyje moka milijonus dolerių už sporto komandų rėmimą. Kasmet rinkoje pasirodžius tiek daug naujų lošimų ir lažybų bendrovių, šios įmonės turi investuoti į tinkamas rinkodaros strategijas, kad išsiskirtų iš minios.

O kas gali būti geresnis būdas pritraukti lošėjų dėmesį nei prekės ženklą reklamuoti per sporto varžybas arba renginius?

Matote nepilną turinį. Norėdami matyti visą, užsisakykite BN+ prenumeratą.


Rodyti komentarus

gaila. labai pavirsutiniskas straipsniukas, na nebent skirtas yra labai jaunai publikai. Kitaip pasakius - rasinukas. Kitais zodziais, straipsnyje yra tiesiog bendras marketingas ir kam jis yra reikalingas aprasytas, o ne kodel lazybu bendroves remia sporta. O jei jau i tema einant, tai eina kalba apie europietiskas lazybu bendroves, o vis delto kokios lazybiu kontoros gali apskritai dirtbi Lietuvoje? Kokiose rinkose diirba Lietuvos klubos remiacios lazybu bendroves? Kodel didziosios, europietiskos (bet365, tipico, bwin), nekelia cia kojos? Galu galia, apie kokias sumas eina kalba ir kokia siu lazybu kontoru apyvarta yra Lietuvoje?
2022-08-09
+13
Atsakyti
Bnews gal uztenka sau darytis geda su tokiais straispniais? Jokios zurnalistines savigarbos, kazkoks geltonos spaudos portaliukas is jusu beliko. Laukiu eilinio bano uz tiesa :)
2022-08-09
+48
Atsakyti
jie nori tavo 10eu:)
2022-08-09
+11
Atsakyti

Komentuoti

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.