Naudingas Giffey padėjo vokiečiams įveikti Nyderlandų rinktinę

2022-08-13 08:26
Nuotr.: FIBA

Praėjusiame sezone Kauno „Žalgirio“ gretose žaidęs Nielsas Giffey dviženkliu taškų kiekiu prisidėjo prie dramatiškos Vokietijos rinktinės pergalės.

Europos čempionatui besiruošiantys vokiečiai kontrolinėse rungtynėse išvykoje 68:66 (14:17, 20:16, 19:10, 15:23) paskutinėmis sekundėmis palaužė Nyderlandų rinktinę.

Buvęs žalgirietis per 20 minučių surinko 10 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 14 naudingumo balų. Jis tapo naudingiausiu Vokietijos rinktinės žaidėju.

Gimimo vieta: Berlynas, Vokietija

Vokietijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Maodo Lo, kuris per 26 minutes pelnė 16 taškų (1/5 dvit., 4/9 trit., 2/4 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, perėmė 2 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

Nyderlandų rinktinę vedė Charlonas Kloofas. Jis per 25 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas, blokavo metimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Lietuva ir čempionato šeimininkė Vokietija susitiks Europos čempionato B grupėje. Taip pat ten bus Slovėnija, Prancūzija, Vengrija bei Bosnija ir Hercegovina. Tuo metu Nyderlandų rinktinė atsidūrė D grupėje, kurioje varžysis Čekija, Izraelis, Lenkija, Serbija ir Suomija.

Vokietija: Maodo Lo 16 (4/9 trit.), Johannesas Voigtmannas 14 (8 atk. kam.), Dennisas Schroderis 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Nyderlandai: Charlonas Kloofas 16 (5 atk. kam., 4 klaid.), Keye Van Der Vuurstas 11 (9 rez. perd.), Roelandas Schaftenaaras 10 (5/6 dvit., 4 atk. kam.).