39 taškais antrąją mačo pusę laimėję prancūzai sutrypė čekus

2022-08-25 00:04

Antrąją mačo pusę Prancūzija laimėjo 57:18, nors dar antrajame kėlinyje turėjo 11 taškų deficitą (24:35).

Nuotr.: FIBA Media

Būsima lietuvių varžovė Europos čempionate Prancūzija (6-1) pirmoje mačo pusėje turėjo naikinti dviženklį deficitą, tačiau nušlavė varžovus su vėjeliu.

Vincento Collet auklėtiniai pasaulio čempionato atrankos rungtynėse 95:60 (18:27, 20:15, 28:8, 29:10) sutriuškino Čekiją (3-4).

Roneno Ginzburgo treniruojama komanda žaidė be traumuoto Tomašo Satoransky ir sugebėjo kontroliuoti mačo pradžią.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Antrojo ketvirčio viduryje čekai pirmavo 11 taškų persvara (35:24), tačiau situacija pasikeitė trečiajame kėlinyje, kuomet prancūzai surengė įspūdingą spurtą 28:8 bei nutolo 16 taškų persvara (66:50).

Lemiamo kėlinio metu Čekija visiškai subyrėjo: atkarpa pralaimėta 10:29.

Antrąją rungtynių pusę Prancūzija laimėjo 57:18.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo po 16 taškų pelnę Timothe Luwawu-Cabarrot ir Guerschonas Yabusele.

Prancūzija: Timothe Luwawu-Cabarrot 16 (7/8 met., 0/1 baud.), Guerschonas Yabusele 16 (5/9 met., 5/7 baud., 5 atk. kam.), Rudy Gobertas 14 (7/10 met., 0/2 baud., 7 atk. kam.), Elie Okobo 10 (3/3 met., 3/4 baud., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Vincentas Poirier 10 (4/7 met., 10 atk. kam.), Evanas Fournier 7 (3/13 met., 1/2 baud.).

Čekija: Vojtechas Hrubanas 14 (5/13 met., 2/2 baud., 7 atk. kam.), Ondrejus Balvinas 12 (5/7 met., 1/3 baud., 7 atk. kam.), Tomašas Kyzlinkas 9.