Be išvaryto lyderio likę estai nesulaikė Markkaneno ir Salino dueto

2022-08-28 20:27

Trečiajame kėlinyje už nesportišką elgesį buvo išvarytas estų žaidėjas Henri Drellas.

Nuotr.: FIBA

Suomijos (7-1) lyderių duetas Sasu Salinas ir Lauri Markkanenas vėl atliko solidų darbą, o jų rinktinė iškovojo pergalę.

Suomiai pasaulio čempionato atrankos varžybose 76:68 (23:21, 24:15, 10:18, 19:14) įveikė Estijos (2-6) krepšininkus.

Salinas ir Markkanenas surinko pusę visų Suomijos taškų – 38. Salinas pelnė 20 taškų bei 5 tritaškius, Markkanenas pridėjo 18, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Estijos komandai Maikas Kotsaras per 27 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Trečiajame kėlinyje estai prarado 9 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų surinkusį Henri Drellą, kuris ranka apglėbė varžovo kaklą ir buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga.

Panevėžio „Lietkabelio“ naujokas Kristianas Kullamae pridėjo 9 taškus (3/8 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 2 naudingumo balus.

Estija: Maikas Kotsaras 14 (5/8 dvit., 4/8 baud., 9 atk. kam.), Kerras Kriisa 13 (2/7 trit., 4 rez. perd.), Janari Joesaaras 10 (1/6 trit.), Kristianas Kullamae (3/8 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Henri Drellas (7 atk. kam., 3 per. kam.) po 9, Kristjanas Kitsingas 8 (2/2 trit.).

Suomija: Sasu Salinas 20 (5/10 trit.), Lauri Markkanenas 18 (9/15 dvit., 9 atk. kam.), Alexanderis Madsenas 11 (4/8 dvit., 12 atk. kam., 2 blok.), Edonas Maxhuni 9 (0/5 trit., 4 rez. perd.).