Dubljevičiaus dominavo po krepšiu, o Juodkalnija nuskynė pirmą pergalę

2022-09-03 16:22

Juodkalnijos aukštaūgis Bojanas Dubljevičius mače su belgais surinko 21 tašką, 11 atkovotų kamuolių bei 30 naudingumo balų.

Nuotr.: FIBA

Europos čempionato A grupėje po pralaimėjimo atsitiesė Juodkalnijos rinktinė (1-1).

Boško Radovičiaus auklėtiniai Tbilisyje 76:70 (17:14, 20:18, 31:18, 8:20) nukovė Belgiją (1-1).

Į pergalę vedė Bojanas Dubljevičius, kuris per 32 minutes surinko 21 tašką (6/10 dvit., 3/6 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus bei 30 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Antrojo kėlinio pradžioje Juodkalnija spurtavo 12:0 ir susikrovė 15 taškų persvarą (29:14), tačiau belgai smūgiavo atgal – po Retino Obasohano dvitaškio deficitą nukirpo iki 5 taškų (32:37).

Po ilgosios pertraukos Juodkalnija vėl sukūrė spurtą 12:4 ir padidino atotrūkį (50:36), bet belgai nepasidavė. Likus 25 sekundėms besivejanti Belgija kvėpavo varžovams į nugarą (70:76), bet perlaužti mačo jie nebesuspėjo.

Belgų gretose siautėjo Retinas Obasohanas. Jis per 26 minutes pelnė 25 taškus (6/6 dvit., 2/4 trit., 7/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Pirmosiose grupės rungtynėse Juodkalnija nusileido Turkijai (68:72), o Belgija iškovojo pergalę prieš Sakartvelą (79:76).

Sekmadienį Juodkalnija susitiks su Bulgarija, o Belgija – su Ispanija.

Juodkalnija: Bojanas Dubljevičius 21 (6/10 dvit., 11 atk. kam., 30 naud. bal.), Kendrickas Perry 19 (4/4 baud., 5 rez. perd.), Vladimiras Mihailovičius 14.

Belgija: Retinas Obasohanas 25 (6/6 dvit., 7/9 baud.), Manu Lecomte 10 (4/5 baud.), Hansas Vanwijnas 8 (4/5 dvit., 7 atk. kam.).