Osmano vedami turkai įsirašė antrąją pergalę

2022-09-03 19:08

Turkijos rinktinė pabėgo antroje mačo dalyje ir 101:87 įveikė bulgarus. Nugalėtojams Cedi Osmanas pelnė 25 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Nuotr.: FIBA

Antrąją pergalę Europos čempionate iškovojo Turkijos rinktinė (2-0). Ergino Atamano auklėtiniai A grupės mače 101:87 (31:29, 19:23, 25:19, 26:16) įveikė Bulgarijos krepšininkus (0-2).

Į pergalę turkus vedė Cedi Osmanas, kuris per 35 minutes pelnė 25 taškus (8/11 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Įpusėjus mačui bulgarai pirmavo 52:50, tačiau trečiajame kėlinyje turkai perėmė iniciatyvą ir jo pabaigoje įgijo 7 taškų pranašumą (73:66).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Paskutiniame ketvirtyje Turkijos rinktinė susikrovė dviženklę persvarą (84:73) ir ją išsaugojo iki mačo pabaigos.

Nuo pralaimėjimu bulgarų neišgelbėjo Vezenkovas, kuris surinko 28 taškus ir 15 atkovotų kamuolių.

Bulgarija: Aleksandras Vezenkovas 28 (9/16 dvit., 1/7 trit., 7/7 baud., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud.), Chavdaras Kostovas 15 (4/8 trit.), Dee Bostas 12 (2/12 trit., 5 atk. kam., 13 rez. perd.), Emilis Stoilovas 8.

Turkija: Cedi Osmanas 25 (8/11 dvit., 3/4 trit., 8 atk. kam., 29 naud.), Alperenas Sengunas 20 (9/10 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 27 naud.), Shane'as Larkinas 13 (1/6 trit., 8/8 baud., 9 rez. perd.), Bugrahan Tunceras (7 rez. perd.) ir Sehmusas Hazeras po 10, Melihas Mahmutoglu 9 (3/8 trit.).