Vos neprisižaidė: visą mačą pirmavę graikai paguldė ant menčių Italiją

2022-09-04 00:06

Visą mačą pirmavę graikai paskutinėmis sekundėmis turėjo gelbėtis nuo Italijos rinktinės šturmo.

Nuotr.: FIBA

Giannis Antetokounmpo sužaidė dar vieną solidų mačą, o jo atstovaujama Graikijos rinktinė (2-0) iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai Milane vykstančiose C grupės rungtynėse 85:81 (23:17, 24:23, 24:17, 14:24) paguldė ant menčių Italiją (1-1).

Visas rungtynes pirmavę graikai į paskutinį kėlinį atsinešė dviženklę persvarą (71:57), tačiau Italijos atstovai pasiduoti neketino – jie surengė lemiamą šturmą ir likus 2 minutėms kvėpavo varžovams į nugarą (77:81).

Lemiamu momentu svarbų tritaškį pataikė Tyleris Dorsey (84:77), bet netrukus kitoje aikštės pusėje Simone Fontecchio suvertė 4 taškus paeiliui (81:84). Po pramesto Nicko Calatheso tolimo metimo, tiksint paskutinėms 15 sekundžių, Fontecchio, o vėliau ir kamuolį atkovojęs Stefano Tonutas bandė tritaškiu ištempti Italiją į pratęsimą, bet metimai tikslo nepasiekė.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Giannis per 30 minučių surinko 25 taškus (7/10 dvit., 1/5 trit., 8/9 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius bei 31 naudingumo balą.

Pratęsimą išplėšti galėjęs Fontecchio per 31 minutę pelnė 26 taškus (7/12 dvit., 3/12 trit., 3/3 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Rungtynes gyvai stebėjo San Antonijaus „Spurs“ strategas Greggas Popovichius.

Graikija: Giannis Antetokounmpo 25 (7/10 dvit., 1/5 trit., 8/9 baud., 11 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld., 30 naud.), Tyleris Dorsey 23 (6/10 trit., 5/7 baud.), Dimitrios Agravanis 13 (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 blok.), Kostas Sloukas 7.

Italija: Simone Fontecchio 26 (7/12 dvit., 3/12 trit., 5 rez. perd., 2 blok.), Achille Polonara 14 (3/5 trit., 10 atk. kam.), Stefano Tonutas 13 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Nicolo Melli 8.