Be variantų: Šenguno vedama Turkija pranoko Belgiją

2022-09-06 16:26

Šengunas su 24 taškais vedė Turkiją į trečiąją pergalę mače su Belgija.

Nuotr.: FIBA

Alpereno Šenguno vedama Turkijos rinktinė (3-1) iškovojo dar vieną lengvą pergalę Europos čempionate. Ergino Atamano auklėtiniai Tbilisyje A grupės mače 78:63 (20:6, 17:24, 22:17, 19:16) sudorojo Belgiją (2-2).

Įtikinamą persvarą (33:18) susikrovę turkai antrojo kėlinio pabaigoje atsipalaidavo, o tuo pasinaudojusi Belgija po Retino Obasohano baudų kirpo deficitą iki 7 taškų (30:37).

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžusi Turkijos rinktinė griebė jautį už ragų – Sengunas inicijavo spurtą 15:4 ir turkai vėl pabėgo į priekį (52:34). Nors Belgija dėjo pastangas, kad sugrįžtų, tačiau Turkija atlaikė šturmą iki mačo pabaigos.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Rezultatyviausiai turkų gretose žaidė Šengunas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 24 taškai (9/17 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

Belgus į priekį tempė Harisas Bratanovičius, kuris per 20 minučių pelnė 15 taškų (5/5 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 14 naudingumo balų.

Belgija: Harisas Bratanovičius 15 (5/5 dvit., 5 atk. kam.), Hansas Vanwijnas 11 (2/3 trit., 4 kld.), Manu Lecomte'as 8 (4/7 dvit., 4 rez. perd.), Alexandre'as Libertas 7.

Turkija: Alperenas Šengunas 24 (9/17 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud.), Furkanas Korkmazas 16 (4/4 dvit., 2/8 trit., 5 atk. kam.), Ercanas Osmani 12 (2/4 trit.), Cedi Osmanas ir Sehmusas Hazeris po 8, Sertačas Šanli 7.