Lecomte'o ir Obasohano tandemas nutiesė Belgijai kelią į aštuntfinalį

2022-09-07 19:14

Bulgarus įveikusi Belgija žengė į Europos čempionato atkrintamąsias.

Nuotr.: FIBA

Belgijos rinktinė (3-2) Europos čempionato grupių etapą užbaigė pergale. Belgai Tbilisyje A grupės mače 89:80 (20:19, 21:11, 25:30, 23:20) nukovė Bulgariją (1-4) ir užsitikrino vietą kitame etape.

Ketvirtą vietą grupėje užėmę belgai aštuntfinalyje žais su Slovėnija, kuri triumfavo B grupėje.

Pergalę nukalė Retino Obasohano ir Manu Lecomte'o tandemas. Obasohanas per 34 minutes surinko 25 taškus (5/7 dvit., 3/9 trit., 6/7 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 25 naudingumo balus.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Lecomte'as sumetė 20 taškų (9/10 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.). Jis taip pat pridėjo 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 22 naudingumo balus.

Antrojo kėlinio pabaigoje Belgija pradėjo tolti ir po Obasohano tritaškio įgijo rekordinę 13 taškų persvarą (41:28). Visgi bulgarai nesutriko – po ilgosios pertraukos surengė atsakomąjį spurtą ir išlygino rezultatą (45:45).

Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos Aleksandras Vezenkovas baudomis švelnino bulgarų deficitą (75:79), tačiau kertiniu momentu prabilo Maxime'as De Zeeuw ir Jonathanas Tabu, kurie padidino atotrūkį (84:75). To užteko, kad belgai triumfuotų.

Bulgarams Vezenkovas atseikėjo 26 taškus (3/9 dvit., 3/10 trit., 11/11 baud.), sugriebė 13 kamuolių bei surinko 28 naudingumo balus.

Belgija: Retinas Obasohanas 25 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Manu Lecomte'as 20 (9/10 dvit., 4 atk. kam.), Maxime'as De Zeeuw 13 (3/4 trit.), Jonathanas Tabu 9 (6 rez. perd.).

Bulgarija: Aleksandras Vezenkovas 26 (11/11 baud., 13 atk. kam., 28 naud. bal.), Dee Bostas 18 (3/3 dvit., 3/12 trit., 6 atk. kam.), Dimitaras Dimitrovas (4/6 dvit.) ir Chavdaras Kostovas po 8.