„Juventus“ neatlaikė Ukrainos klubo išbandymo

2022-09-09 20:40

Utenos komanda kontrolinėse rungtynėse 71:80 nusileido Kamianskės „Prometey“ krepšininkams.

Nuotr.: Juventus
Nuotr. Juventus

Utenos „Uniclub Casino - Juventus“ Latvijoje sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes.

Donaldo Kairio auklėtiniai Rygoje 71:80 (16:22, 22:22, 20:19, 13:17) nusileido artėjančiame sezone Europos taurėje žaisiančiai Kamianskės „Prometey“ ekipai iš Ukrainos.

Pirmajame rungtynių kėlinyje uteniškiai strigo puolime, o baudų metimais taškus rinkę „Prometey“ krepšininkai išsiveržė į priekį. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė šeši taškai – 16:22.

Antrajame rungtynių kėlinyje „Juventus“ išlygino rezultatą, o ketvirčio viduryje persvėrė jį savo naudai, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidęs Ukrainos klubas susigrąžino šešių taškų pranašumą – 38:44.

Uteniškiai itin prastai pradėjo antrąją rungtynių pusę, o „Prometey“ savo persvarą padidino iki 20 taškų, bet antroje trečiojo kėlinio pusėje vaizdas pasikeitė. „Juventus“ po sėkmingos atkarpos savo deficitą sumažino, o prieš lemiamą susitikimo kėlinį komandas skyrė penki taškai - 58:63.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Prometey“ ir vėl padidino savo pranašumą, o uteniškiai patyrė antrąją nesėkmę kontrolinių rungtynių cikle.

Utenos ekipoje 19 taškų pelnė peržiūroje dalyvaujantis Artjoms Butjankovs (11 atk. kam.), po 13 pridėjo Alexas Hamiltonas (3/3 tritaškiai, 4 rez. perd.) bei Martynas Gecevičius, 9 – Žygimantas Skučas (5 atk. kam.), 7 – Aleksas Nikoličius, po 3 – Ernestas Sederevičius bei Gintautas Matulis.