„Šiauliai“ Turkijoje patyrė triuškinantį pralaimėjimą

2008-10-21 22:11

Triuškinantį pralaimėjimą Europos taurės pirmojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse Turkijoje patyrė „Šiaulių“ komanda. Šiauliečiai 63:94 nesugebėjo pasipriešinti Stambulo „Galatasaray“ ekipai.

Priminsime, kad pirmasis šių komandų susitikimas Šiauliuose baigėsi lygiosiomis – 73:73.

Sužaidus beveik 4 minutes po taiklaus Virginijaus Praškevičiaus dvitaškio „Šiauliai“ dar buvo priekyje – 9:6, tačiau tada šeimininkai laimėjo atkarpą spurtu 14:4 ir pabėgo į priekį (20:13). Kiek sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę svečiai sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 4 taškų (22:18).

Antrąjį ketvirtį turkai pradėjo trim tritaškiais iš eilės, po kurių skirtumas šoktelėjo iki 11 taškų (31:20). „Galatasaray“ krepšininkai 27-ąją mačo minutę buvo įgiję net 36 taškų pranašumą.

„Šiauliai“: Gintaras Kadžiulis 13, Andrius Šležas 12, Vitalijus Stanevičius 8, Saulius Kuzminskas 8, Gintautas Vileita 6, Gediminas Maceina 6.

„Galatasaray“: Milanas Gurovičius 20, Huseyinas Besokas 18, Dejanas Milojevičius 12 (14 atk. kam.), Antonio Gravesas 10, Andrija Žižičius 10, Erdemas Turetkenas 9.

Stambulo klubas antrajame Europos taurės atrankos etape žais su Padgoricos „Budučnost“ komanda.

ByTe
jus galit ir nevaryt ant giedraicio paziekit y siauliu sudety ir y stambulo komanda ten gi zaidzia GUROVICIUS ZHIZHICHIUS GRAVESAS jus tikites kad maceina vileita ir slezas gali jiem pasipriesint tik jei jeim gera diena kaip buvo rungtynese siauliuose...
2008-10-22
pykit nepykit, bet Siauliai beviltishka komanda, galinti zaisti tik namie... isvykose jie atrodo beviltishkai...zinima kartais buna kazkokiu isimciu, bet jos buna per daug retai. Cia jau kazkox sindroma, nes, kad ir kokia sudeti jie surinktu, vis tiek gerai zaidzia tik namie....... iauru vakar buwo ziuret - apgailetinas vaizdas.......
2008-10-22
+3
tai cia ir taip aisku siauliams nebuvo sansu isvykoje laimet pries toki kluba
2008-10-22
Na čia jau beviltiška..atyt netyčiukas buvo ir tos lygiosios namie, kadangi ir ten du kėlinius turkai miegojo :))
2008-10-22
+4
...
lauk giedraiti,kurti arba griga in!
2008-10-22
+1
Manau siauliam demesi labiau koncentruot i treneri, o ne zaidejus. Elementarus pavyzdys - Rygos ask.
2008-10-21
-1
Mano nuomone,Siauliam reiktu ismokti zaisti isvykose...Nepirma sezona namuose buvo zaidziama, kaip lygus su lygiais,pries galingus klubus,o sveciuose tiesiog sumalami i miltus
2008-10-21
+2
LT Stig
nevykeliai
2008-10-21
-4
Išvada viena Giedraitis turi išeiti. Ir ne todel,kad Šiauliai nepateko į kitą etapą.Taip pralaimeti negalima.