„Baskonia“ pergale pažymėtose rungtynėse iš lietuvių labiausiai išsiskyrė Giedraitis

2022-09-21 22:44

Rokas Giedraitis rungtynėse ėjo kapitono pareigas ir pelnė 13 taškų.

Nuotr.: ZUMAPRESS.com-SCANPIX
Nuotr. ZUMAPRESS.com-SCANPIX

Tris lietuvius savo sudėtyje turinti Vitorijos „Baskonia“ pasiruošime sezonui iškovojo dramatišką pergalę.

Eurolygoje žaisiantis klubas 91:87 (12:24, 27:15, 34:28, 18:20) palaužė Bilbao „Surne“.

Rezultatyviausias iš lietuvių buvo Rokas Giedraitis. Kapitono pareigas rungtynėse ėjęs Giedraitis per 24 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Puikiai mačą pradėjęs Tadas Sedekerskis per 18 minučių įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

Su baskais sportuojantis Artūras Milaknis aikštėje praleido 4 minutes ir per jas spėjo pramesti vieną tritaškį.

„Baskonia“ į pergalę vedė 18 taškų surinkęs Daultonas Hommesas, 13 pridėjo Mattas Costello, 12 – Maikas Kotsaras, 11 – Stevenas Enochas.

„Surne“ gretose su 18 taškų išsiskyrė Denzelas Anderssonas, 15 įmetė Adamas Smithas.