Tarp lyderių buvęs Jokubaitis su „Barca“ žengė į Supertaurės finalą

2022-09-25 00:14

Jokubaitis surinko 11 taškų.

Nuotr.: Barca
Nuotr. Barca

Užtikrintą pergalę Ispanijos Supertaurės pusfinalyje iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 91:74 (18:22, 21:24, 29:14, 23:14) įveikė Badalonos „Joventut“ krepšininkus ir finale susitiks su Madrido „Real“.

Praėjusiais metais finale triumfavo būtent karališkasis klubas.

Gimimo vieta: Mažeikiai, Lietuva

Tarp lyderių buvęs Jokubaitis per 19,5 minutės surinko 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovotą bei 2 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 išprovokuotas pražangas ir 15 naudingumo balų.

Į pergalę katalonus vedė Nicolasas Laprovittola, kurio sąskaitoje buvo 26 taškai (1/2 dvit., 7/10 trit., 3/4 baud.), 6 atkovoti bei 2 prarasti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 29 naudingumo balai.

Pirmoje mačo pusėje „Joventut“ primetė „Barcai“ savo žaidimą ir į pertrauką išėjo su 7 taškų pranašumu (46:39), tačiau po pasitarimo Šaro auklėtiniai išėjo su kitu veidu: trečiajame kėlinyje katalonai surengė galingą spurtą 29:14 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 8 taškų pranašumą (68:60).

Ir „Barca“ nesustojo – toliau dominavo bei po dar vieno puikaus ketvirčio (23:14) užtikrintai triumfavo.

Antrąją mačo dalį katalonai laimėjo 52:28.

Finalas tarp „Real“ ir „Barcos“ įvyks sekmadienį.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 26 (7/10 trit., 6 atk. kam.), Sertačas Šanli 12 (8 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 11, Tomašas Satoransky 7, Nikola Kaliničius ir Mike'as Tobey po 6.

„Joventut“: Joelis Parra ir Henry Ellensonas po 14, Ante Tomičius 13 (7 atk. kam.), Kyle‘as Guy 11 (4 rez. perd.).