Dviženklę persvarą iššvaistę pasvaliečiai galop įveikė „Gargždus“

2022-09-27 20:13

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ nugalėjo „Gargždus“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę.

Nuotr.: LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-1) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo pirmąją sezono pergalę.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 97:92 (20:18, 25:19, 25:21, 27:34) įveikė ir apkartino „Gargždų“ (0-1) komandos debiutą.

Kol gargždiškiai pirmajame kėlinyje smaigstė vieną po kito tolimus metimus, „Pieno žvaigždes“ gelbėjo Corey Allenas-Williamsas (20:18). Tačiau antrajame ketvirtyje pasvaliečiai pristabdė varžovus ir po Igno Vaitkaus prasiveržimo įgijo 9 taškų persvarą (43:34).

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ tęsė pradėtus darbus – Vaitkus pataikė dvitaškį, Justas Furmanavičius pridėjo 7 taškus paeiliui, o Artiomas Kovalovas – 5 taškus iš eilės ir Pasvalio ekipa įgijo rekordinį 15 taškų pranašumą (59:44).

Visgi paskutiniame kėlinyje „Gargždai“ spurtavo ir likus paskutinėms 40 sekundžių komandas skyrė tik 5 taškai – 92:87. Lemiamu momentu Evaldas Šaulys ir Marius Runkauskas apsimainė dvitaškiais, bet Furmanavičius vėl taisė pasvaliečių situaciją (96:90).

Po to Joshua Newkirkas pataikė dvitaškį, Martynas Pacevičius suklydo, bet Runkauskas prie tritaškio linijos proga nepasinaudojo, todėl „Pieno žvaigždės“ galop triumfavo.

Trenerių komentarai po rungtynių:

Pasvalio ekipą į priekį vedė Šaulys, kuris per 31 minutę surinko 19 taškų (3/3 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), po 3 atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, perimtą kamuolį bei 21 naudingumo balą.

Gargždiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Newkirkas, pelnęs 24 taškus (5/12 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.).

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Šaulys 19 (4/6 trit., 21 naud. bal.), Corey Allenas-Williamsas (3/6 dvit., 4 rez. perd.) 17, Ignas Vaitkus (6/11 dvit., 6 rez. perd.) 15, Martynas Pacevičius (5/7 dvit., 4 atk. kam.) 13, Justas Furmanavičius (5/7 dvit.) 11.

„Gargždai“: Joshua Newkirkas 24, Aurimas Urbonas (13 atk. kam.) ir Giedrius Staniulis (14 atk. kam.) po 16.