Dviženklį pranašumą iššvaistęs „7bet-Lietkabelis“ šventė dramatišką pergalę Šiauliuose

2022-09-28 21:12

Paskutinę sekundę Kyle'as Mangasas tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą.

Nuotr.: LKL

Šiaulių krepšinio gerbėjai trečiadienio vakarą galėjo stebėti labai intriguojančią Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) akistatą.

Joje Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (2-0) svečiuose 88:85 (22:24, 28:19, 19:21, 19:21) palaužė Antano Sireikos treniruojamą „Šiaulių“ (0-1) kariauną.

Ją išgelbėti galėjo Kyle'as Mangasas, tačiau paskutinis jo tritaškis tikslo nepasiekė.

Ketvirtajame kėlinyje kertinis asmuo aikštėje buvo Željko Šakičius, kuris per tris minutes pataikė tris tritaškius paeiliui (84:80), bet šeimininkai rankų nenuleido ir Donatas Sabeckis tritaškiu sumažino atsilikimą iki minimumo (83:84).

Likus pusantros minutės Šakičius baudų metimais galėjo įnešti ramybės „7bet-Lietkabeliui“, tačiau to nepadarė (86:83), tiesa, Bryce‘as Douvier taip pat proga nepasinaudojo. Eimantas Stankevičius stojo mesti labai svarbių baudos metimų, bet realizavo vieną jų (84:86), tad šiauliečiams teko prasižengti.

Liko 20 sek., Kristianas Kullamae nesugebėjo sumesti baudų, o Šakičius prasižengė penktąjį sykį. Arminas Urbutis galėjo lyginti rezultatą, tačiau tikslą pasiekė tik viena bauda, laidojusi šiauliečių viltis – 85:86.

Kullamae realizavo baudas, kurios tapo lemtingomis, o Mangaso šūvis, galėjęs išplėšti pratęsimą, tikslo nepasiekė.

Antrajame kėlinyje Pauliaus Murausko vedami panevėžiečiai jau buvo įgiję dviženklę persvarą (40:30), tačiau po pertraukos šeimininkai sugebėjo ją ištirpdyti.

Būtent Murauskas sužaidė labai sėkmingą mačą. Jo sąskaitoje per 14 minučių buvo 15 taškų (6/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Šakičius, per 24 minutes pelnęs 19 taškų (3/6 dvit, 4/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Šiauliečiams Sabeckis per 30 minučių pelnė 16 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit., 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Kyle‘as Mangasas 24 (5/12 trit.), Donatas Sabeckis 16 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Jonas Zohore 13, Eimantas Stankevičius 8, Bryce‘as Douvier ir Martynas Varnas – po 6.

„7bet-Lietkabelis“: Željko Šakičius 19 (4/4 trit., 7 atk. kam.), Kristianas Kullamae (3/4 trit.) ir Paulius Murauskas (8 atk. kam.) – po 15, Vytenis Lipkevičius, Jamelas Morrisas ir Benas Griciūnas – po 7.

Spaudos konferencija:

x`
neramina priekis Golomanas arba ne formoje arba netraukia lygio, Griciūnas atrodo bus Maldūno dubleris. Šakičius dar dairosi , patingi gintis nesidrasko. norėtusi Vasiliauską pamatyti veiksme. Lipkevičius ir Murauskas matosi kad bus stipriausia kabelio grandis. beje patinka, kad Murauskas žaidžia SF visai kitos galimybės nei sunkiu kraštu. Morisas per daug gauna dėmesio iš priešininkų , Rubštavičius matyt dabar pagal galimybes žaidžia. Nuvilia Peno, o Kullamae atrodo net geresnis pasirinkimas nei buvo Žemaitis. tiesa vakar pasimatė kad turi karštą galvąnesusitvarkė mačo gale. komanda simpatiška, tik norėtusi , dar vieno neblogo gynėjo.
2022-09-29
+1
Nejuokinga pačiam iš vienų rungtynių spręsti apie žaidėjus ? Man tai atrodo kvailą.
2022-09-29
Va būtent
Šiauliai buvo vertesni pergalės. Su neperstipriausia sudėtim, taip šauniai kovėsi. Tik gaila, kad pritrūko sportinės sėkmės🤔
2022-09-29
-1
Murauskas laaabai smagiai atrodo 👍👍
2022-09-29
Murauskas pas Canaka atsiskleis visu grazumu, jei taip ir toliau tai NBA skautai varines i Panevezi.