Pratęsimo pareikalavusiame pusfinalyje – „Virtus“ pergalė prieš Milano klubą

2022-09-29 06:39

Finale „Virtus“ susitiks su Eimanto Bendžiaus Sasario „Banco di Sardegna“.

Nuotr.: Virtus Segafredo Bologna
Nuotr. Virtus Segafredo Bologna

Pratęsimo pareikalavusiame Italijos Supertaurės pusfinalyje pergalę šventė Bolonijos „Virtus“.

Sergio Scariolo auklėtiniai 72:64 (8:12, 14:14, 14:12, 23:21: 13:5) palaužė Milano „Armani Exchange“ krepšininkus.

„Virtus“ mačą uždaryti galėjo per pagrindinį laiką, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje, Bolonijos krepšininkams turint 3 taškų persvarą (59:56), pražangą metant iš toli išprovokavo Billy Baronas. Amerikietis sumetė visas tris baudas ir pasiuntė rungtynes į pratęsimą.

Vis tik pratęsime vos 5 taškus sukrapštę Ettore Messinos auklėtiniai nusileido varžovams ir liko be finalo.

„Virtus“ finale susitiks su įspūdingai pusfinalį sužaidusio Eimanto Bendžiaus atstovaujamu Sasario „Banco di Sardegna“ klubu, kuris savajame pusfinalyje 84:83 palaužė Tortonos „Derthona“ ekipą.

Bolonijos klubą į pergalę vedė 17 taškų pelnęs Semi Ojeleye.

Pralaimėtojus gelbėti bandė Devonas Hallas, kuris surinko 19 taškų.

„Virtus“: Semi Ojeleye 17 (9 atk. kam.), Jordanas Mickey 13 (7 atk. kam.), Isaia Cordinier 12, Ismaelis Bako 10.

„Armani Exchange“: Devonas Hallas 19 (4/7 trit.), Billy Baronas 12, Kyle'as Hinesas 10.