Udokos nesmerkęs Shaqas: „Pats buvau serijinis apgavikas“

2022-09-29 16:03

Shaqas pripažino, jog ne kartą yra išdavęs savo žmoną.

Nuotr.: AP Photo/Steven Senne-USA Today Sports
Nuotr. AP Photo/Steven Senne-USA Today Sports

NBA legenda Shaquille'as O'Nealas pripažino savo klaidas aptardamas Ime Udokos skandalą ir teigė, kad būtų „šventvagiška“, jei jis teistų „Celtics“ trenerį.

Udoka buvo diskvalifikuotas iš „Celtics“ visam 2022–2023 m. sezonui dėl komandos politikos pažeidimo – kaip pranešama, intymių santykių su klubo darbuotoja. Neatmetamas ir variantas, jog jis niekuomet netreniruos Bostono klubo.

Tačiau O'Nealas, prisipažinęs, kad apgaudinėjo buvusią žmoną Shaunie O'Neal, leido suprasti, kad neketina pamokyti Udokos dėl jo veiksmų.

Shaquille O'Neal

Shaquille  O'Neal
Pozicija: C
Amžius: 50
Ūgis: 216 cm
Svoris: 147 kg
Gimimo vieta: JAV

„Nutrauksiu šį pokalbį, – sakė O’Nealas laidoje „The Big Podcast with Shaq“. – Buvau serijinis apgavikas. Būtų beprotiška ir šventvagiška man stovėti čia ir sakyti: „Bum, bum, bam“. Aš negaliu to padaryti. Pažįstu šiuos vaikinus asmeniškai. Žinau, kad jie daug išgyvena, nes aš daug išgyvenau.“

Vienu momentu per tinklalaidę Shaqas net apsipylė ašaromis, nes pripažino, kad jo klaidos lėmė tikrai skausmingas skyrybas, dėl kurių jis ilgą laiką negalėjo matytis su savo vaikais.

„Aš nesu ir niekada nebuvau tas vaikinas, kuris vien dėl to, kad turi platformą, atsistos ir pradės apsimetinėti, – sakė Shaqas. – Aš tai padariau (apgaudinėjau). Man tai sekėsi geriausiai. Tuo nesididžiuoju. Tai darydamas praradau šeimą ir dėl to praradau vertingus ir svarbius metus su vaikais.

Taigi, aš atsisakau čia keltis ir sakyti: „Tu neturėtum to daryti, tu neturėjai to daryti“. Aš nesu tas vaikinas. Esu susipažinęs su situacija.

Šiandien jis žino, kad apgaudinėti neverta. Kodėl? Nes laimingiausios mano gyvenimo dienos buvo grįžimas namo ir galimybė išgirsti šešis skirtingus žmones sakant „tėti“. Laimingiausios mano gyvenimo dienos.

Pamirškite pinigus, pamirškite automobilius, pamirškite čempionų titulus. Kai pralaimėjau tomis dienomis, buvau visiškai nusilpęs. Kai praradau tai dėl kvailumo, tai mane nužudė.“

Dabar Shaqas siekia, kad draugai pasimokytų iš savo klaidų.

O’Nealas savo buvusią žmoną vedė 2002 m., o 2009 m. padavė prašymą dėl skyrybų. Savo praeities neištikimybe jis prisipažino memuaruose „Shaq Uncut: my story“, kurie buvo išleisti 2011 m.

„Kartą su buvusia žmona Shaunie buvome laimingi, bet pripažįstu: buvau vyras. Buvau vyras, turintis per daug galimybių, – rašoma knygoje. – Pasirinkti būti su kai kuriomis iš tų moterų, tai priklauso nuo manęs. Niekada to nedariau nepagarbiai mano akimis, bet, žinoma, neturėjau visko daryti.

Jūs žinote taip pat gerai, kaip aš, kad santykiai yra susiję su pastovumu, išlaikymu... Tai buvo ne dideli dalykai, o smulkmenos, ir tai yra mano kaltė.

Turėjau ką veikti. Bandžiau laimėti, užsidirbti pinigų. Prisipažįstu, kad nebuvau pats geriausias partneris. Tiesiog nežinojau, kaip tai padaryti. Dabar mokausi.“

Po skyrybų pora augina keturis vaikus.

Udoka nuo 2010 metų yra susižadėjęs su aktore Nia Long, o pora turi bendrą sūnų.Rodyti komentarus

Manau, vertimas kurio ieškojote yra - neištikimas.
2022-09-29
+2
Atsakyti
Manau kad tu supratai
jog tavo ding dongas ragavo tik vienus pietus
2022-10-01
+1
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Iš viso komentarų: 2

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.