Rezultatyvaus Bendžiaus neužteko: Italijos taurę į viršų kėlė „Virtus“

2022-09-30 06:30

Bendžius pelnė 15 taškų.

Nuotr.: Virtus Segafredo Bologna
Nuotr. Virtus Segafredo Bologna

Pralaimėjimą Italijos Supertaurės finale patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Banco di Sardegna“ klubas.

Lietuvio ekipa 69:72 (19:23, 30:20, 10:14, 10:15) nusileido Bolonijos „Virtus“ krepšininkams.

Nepaisant pralaimėjimo, Bendžius buvo vienas rezultatyviausių komandoje. Puolėjas per 35 minutes surinko 15 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), 7 atkovotus bei 3 prarastus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 8 išprovokuotas pražangas ir 18 naudingumo balų.

Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos Bendžius tritaškiu persvėrė rezultatą (69:67), tačiau netrukus Allesandro Pajola jį išlygino (69:69).

Kitoje atakoje „Virtus“ apsigynė, Jordanas Mickey realizavo dvitaškį (71:69), Sasario klubas vėl neužpuolė, o Isaia Cordnieris įmetė tik vieną baudą (72:69).

Chrisas Dove'as dar turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė.

Mickey buvo rezultatyviausias komandoje su 13 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 17 naudingumo balų.

„Virtus“: Jordanas Mickey 13 (6 atk. kam.), Isaia Cordinieris 12, Marco Belinelli 12, Ismaelis Bako 10 (7 atk. kam.).

„Banco di Sardegna“: Chinanu Onuaku 18 (9 atk. kam., 31 naud.), Eimantas Bendžius 15 (7 atk. kam.).