Lietuviai buvo rezultatyvūs, o „Baskonia“ iškovojo pirmąją pergalę

2022-09-30 22:11

Tadas Sedekerskis pelnė 12 taškų, Rokas Giedraitis – 11.

Pirmąją pergalę Ispanijos čempionate iškovojo lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (1-0).

Lietuvių klubas 103:89 (22:35, 37:12, 25:13, 19:29) įveikė Malagos „Unicaja“ krepšininkus (0-1).

Sunkiai rungtynes pradėjęs Vitorijos klubas sužaidė įspūdingą antrąjį kėlinį. Uraganinį puolimą pademonstravę „Baskonia“ krepšininkai pelnė 37 taškus, o praleido tik 12. Eurolygos klubas į pertrauką išėjo su dviženkle persvara (59:47).

Rezultatyvūs perdavimai 5

Nugalėtojų gretose Tadas Sedekerskis rungtyniavo 20 minučių, per kurias pelnė 12 taškų (1/1 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Roko Giedraičio sąskaitoje – 11 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit.), 4 atkovoti kamuoliai bei 13 naudingumo balų.

Rezultatuviausias komandos žaidėjas buvo 20 taškų pelnęs Dariusas Thompsonas.

Malagos klube išsiskyrė Nihadas Djedovičius. Bosnio sąskaitoje – 20 taškų.

„Baskonia“: Dariusas Thompsonas 20 (5 rez. perd.), Markusas Howardas 15, Tadas Sedekerskis, Vanja Marinkovičius ir Arturs Kurucs po 12, Rokas Giedraitis 11 (4/4 dvit.).

„Unicaja“: Nihadas Djedovičius 20 (5 rez. perd.), Dario Brizuelo 12, Davidas Kravishas 10, Kendrickas Perry (5 rez. perd.) ir Augusto Lima (5 atk. kam.) po 8.