2022-10-01 09:00

„Maccabi“ ekipoje ant parketo pasirodė net 18 žaidėjų.

Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Triuškinančią pergalę draugiškame mače iškovojo NBA sezonui besiruošianti Los Andželo „Clippers“ ekipa.

Tyronno Lue auklėtiniai Sietle 121:81 (37:16, 28:14, 29:29, 22:27) įveikė Rananos „Maccabi“ krepšininkus.

Šiame mače trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė Kawhi Leonardas, Johnas Wallas, Nicolas Batumas, Paulas George'as, Reggie Jacksonas, Normanas Powellas ir Ivica Zubacas.

Reikalus „Clippers“ sutvarkė dar iki pertraukos, kuomet dviejų kėlinių atkarpą laimėjo triuškinančiai – 65:30. Visgi Rananos klubui pavyko laimėti paskutinį ketvirtį (27:22).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Luke'as Kennardas, kuris surinko 16 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit., 2/3 baud.) ir atkovotą kamuolį.

Rananos klube išsiskyrė Anthony Morse'as, kurio sąskaitoje buvo 20 taškų (9/17 dvit., 2/3 baud.) ir 7 atkovoti kamuoliai.

NBA čempionas Norrisas Cole'as pralaimėjusiems surinko 6 taškus.

„Maccabi“ ekipoje ant parketo šiame mače pasirodė net 18 žaidėjų.

„Clippers“: Luke'as Kennardas 16, Moussa Diabate, Michaelas Devoe, Moses Brownas (13 atk. kam.) po 14, Amiras Coffey 11, Marcusas Morrisas 10.

„Maccabi“: Anthony Morse'as 20 (7 atk. kam.), Jasonas Siggersas 12, Ericas Griffinas 8 (5 atk. kam.).

eee
D lygos veikėjai nugalėjo Izraeilio eilinę komandą
2022-10-01
:)
O zais wolves pries wolves?
2022-10-01
kaip toks klubelis tai dar tikrai padoriai atsilaike, zinant lygiu skirtumus tai tasku skirtumas ir dvigubas galejo but. zinomumuma tikrai pasikele sitom rungtynem
2022-10-01
clippers ranksluosciu padavejai isniekino europos gynybos ir "tikro krepsinio" grandus
baisus
Koks tolkas tokias rungtynes rengti, jeigu pas Clippers puse komandos nelosia? 😀