Permainos RKL: Šilalės komanda sugrįžta, kauniečiai traukiasi

2022-10-02 13:21

Šilalės „Lūšis“ po trejų metų pertraukos sugrįžta į RKL.

Nuotr.: Saulius Čirba
Nuotr. Saulius Čirba

2018-2019 m. sezone Šilalės „Lūšis“ tapo RKL A diviziono čempionais ir pakilo į aukštesnę lygą – NKL. Po dviejų sezonų komanda užėmė paskutinę vietą ir turėjo palikti lygą, o tuomet metus praleido dėl finansinių problemų.

Šiais metais „Lūšis“ grįžta į Nostra.lt-RKL ir iš naujo pradeda savo kelionę į Regionų krepšinio lygos turnyrinės lentelės viršūnę. Kviečiame artimiau susipažinti su šia komanda.

Finansinė pertrauka

Į Nostra.lt-RKL čempionatą Šilalės „Lūšis“ grįžta po trejų metų pertraukos – du sezonus ekipa žaidė „7bet-NKL“ čempionate, o 2021-2022 m. sezoną praleido dėl finansinių sunkumų. Šio sezono A divizione šilališkiai pakeis Kauno „LSU-Atleto“ komandą.

Šilalės „Lūšies“ komandos vadovas Martynas Remeikis atskleidžia, kad sugrįžimą nulėmė netikėtai susiklosčiusios aplinkybės.

„Dėl Savivaldybės finansavimo neaiškumų komanda nespėjo oficialiai užsiregistruoti šiam sezonui. Pagalbos ranką mums ištiesė LSU komanda, užleidusi mums savo vietą. Mes už tai jiems esame labai dėkingi“, – teigia Remeikis.

Pasak komandos vadovo, klubas Regionų krepšinio lygos pasiilgo ir nekantrauja joje vėl žaisti.

„RKL – puiki krepšinio lyga, kelianti daug malonių prisiminimų ir komandos vadovybei, ir žaidėjams. Visada žinojome, kad turime galimybę sugrįžti į RKL. Džiaugiamės, kad pavyko tai padaryti“, – atvirauja Remeikis.

Tikslas – ugdyti vietos jaunimą

Šilalės „Lūšį“ sudaro įvairaus amžiaus žaidėjai, tačiau komandos branduolys – jaunuoliai. Remeikio teigimu, visą klubą motyvuoja noras ugdyti naująją Lietuvos krepšininkų kartą.

„Šilalėje auga labai daug perspektyvaus jaunimo, dirba jauni treneriai, todėl „Lūšis“ privalo dalyvauti aukščiausių lygų varžybose, kad jaunimas turėtų kur tobulėti. Neabejoju, kad mūsų komandą sudarantys jaunuoliai ateityje sėkmingai tęs krepšininko karjerą“, – įsitikinęs komandos vadovas.

2018-2019 m. sezone, tapę RKL A diviziono čempionais, šilališkiai perėjo į „7bet-NKL“, kur įgavo neįkainojamos patirties.

„Per 2 sezonus NKL išmokome kovoti, kovojome atkakliai kiekvienose varžybose, – pasakoja Remeikis. – Supratome, kaip sunku žaisti prieš didesnius biudžetus turinčias komandas ir užsigrūdinome kovose.“

Sugrįžę nesiruošia pasiduoti

Praleidus 2021-2022 m. sezoną, Šilalės „Lūšiai“ teko iš naujo komplektuoti komandą. Pasak Remeikio, komanda sėkmingai sudaryta ir pasiruošusi sugrįžimui.

„Visi už komandą NKL žaidę krepšininkai, kurie dar neturėjo kontraktų, iškart sutiko pas mus žaisti. Prisijungė mūsų jaunimas, ir komanda jau pilna. Sezonui esame pasiruošę, mūsų komanda išrikiuota RKL kovoms,“ – tikina komandos vadovas.

Metus ant suoliuko praleidusi „Lūšis“ šiemet susikaus su gerokai patobulėjusiais varžovais. Remeikis sako, kad komandos laukia dideli iššūkiai.

„Palyginus su tada, kai palikome RKL, lyga atrodo labai sustiprėjusi. Priešininkų komandos labai pajėgios, stipriausiųjų biudžetai smarkiai išaugę. Bus labai sunku kovoti“, – pasakoja „Lūšies“ komandos vadovas.

Tačiau šilališkiai nesiruošia pasiduoti – į Nostra.lt-RKL jie sugrįžo kovoti iki paskutinės sekundės.

„Mūsų komandos pavadinimas „Lūšis“ simbolizuoja bebaimį kovingumą, greitį ir taiklumą. Treniruotėse vyrai dirba su užsidegimu, matosi didžiulis noras kovoti, – pasakoja Remeikis. – Nežinau, kaip seksis artėjančiame RKL sezone, tačiau prižadame, kad kovosime iki paskutinio kraujo lašo.“Komentarai:

nu
pagaliau !
2022-10-02
+3
Atsakyti
Stepas
cia tai bomba
2022-10-02
+3
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 2

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.