Rapolas Ivanauskas naudingu žaidimu startavo Čempionų lygoje

2022-10-04 22:38

Rapolas Ivanauskas pelnė 8 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, bet jo atstovaujama Nimburko ERA pralaimėjo.

Nuotr.: Rokas Lukoševičius/BNS
Nuotr. Rokas Lukoševičius/BNS

Rapolas Ivanauskas buvo naudingiausias Nimburko ERA (0-1) krepšininkas, tačiau Čekijos klubas patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygoje.

Užstrigusi ERA pirmenybių starte namie 54:68 (16:18, 17:12, 10:17, 11:21) nusileido Bilbao „Surne Basket“ (1-0) iš Ispanijos.

Nuo suolo kilęs Ivanauskas rungtyniavo 27 minutes, pasižymėjo 8 taškais (2/2 dvit., 1/3 trit., 1/3 baud.), 8 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir surinko 12 naudingumo balų.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Nimburko komanda ketvirtą kėlinį pralaimėjo 11:21, o antroje mačo pusėje iš viso pelnė vos 21 tašką.

Tarpsezoniu iš Panevėžio „Lietkabelio“ į Bilbao klubą persikėlęs Nikola Radičevičius per 16 minučių surinko 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius bei 8 naudingumo balus.

ERA: Ericas Lockettas 12, Petras Benda 10, Rapolas Ivanauskas 8 (8 atk. kam.).

„Surne Basket“: Ludvigas Hakansonas 16, Adamas Smithas ir Michale'as Kyseris – po 11, Francisas Alonso 10.