Grigonis metė pro šalį, o „Panathinaikos“ Eurolygoje startavo nesėkme

2022-10-06 22:53

Marius Grigonis pataikė vos 2 metimus iš 14 bandymų.

Nuotr.: Vangelis Stolis

Dviejų lietuvių atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas (0-1) Eurolygos sezono starte patyrė nesėkmę.

Dejano Radonjičiaus treniruojama komanda namuose 68:71 (22:23, 15:15, 14:16, 17:17) po atkaklios kovos nusileido Madrido „Real“ (1-0).

Marius Grigonis žaidė 28 minutes, bet per jas realizavo vos 1 iš 5 dvitaškį ir 1 iš 9 tritaškį. Jis taip pat pridėjo rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį, klaidą bei vienintelis PAO gretose turėjo minusinį naudingumo rodiklį (-8).

Tuo metu Artūras Gudaitis pasirodė solidžiau – per 17 minučių pelnė 10 taškų (5/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Sergio Llullas smeigė tritaškį, kuris pavojingai padidino „Real“ atotrūkį iki 7 taškų (62:55), tačiau Gudaitis pataikė dvitaškį ir Parisas Lee pridėjo du tolimus metimus paeiliui (63:62).

Visgi likus 2 minutėms iki mačo pabaigos Džananas Musa pelnė 4 taškus iš eilės ir persvėrė svarstykles į „Real“ pusę (68:65), Lee ir Grigonis prametė, o Llullas tritaškiu uždarė rungtynes.

Madrido komandai Walteris Tavaresas per 29 minutes surinko 14 taškų (6/6 dvit., 2/3 baud.), 6 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą bei 22 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Derrickas Williamsas per 33 minutes pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 5/10 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 15 (2/4 trit., 5/10 baud.), Parisas Lee 12 (3/9 trit.), Artūras Gudaitis 10 (5/8 dvit.), Andrew Andrewsas 8.

„Real“: Walteris Tavaresas 14 (6/6 dvit., 6 atk. kam., 4 blok.), Džananas Musa 13 (4/4 dvit.), Gabrielis Deckas 9 (4/9 dvit., 13 atk. kam., 6 kld.), Fabienas Causeur (2/3 trit.) ir Mario Hezonja (2/4 trit.) po 8.