Uraganinis puolimas: triženklę taškų ribą pasiekusi ALBA palaužė „Partizan“

2022-10-07 23:15

Antrajame kėlinyje ALBA turėjo rekordinę 26 taškų persvarą prieš „Partizan“.

Nuotr.: IMAGO/Andreas Gora

Berlyno ALBA (1-0) su trenksmu pradėjo naująjį Eurolygos sezoną. Israelo Gonzalezo auklėtiniai namuose 100:84 (33:18, 28:25, 16:18, 23:23) užtikrintai įveikė Belgrado „Partizan“ (0-1).

Dar pirmajame kėlinyje ALBA uraganiniu puolimu susikrovė dviženklę persvarą (33:18), o iki ilgosios pertraukos vienu momentu pirmavo 26 taškais (46:20).

Visgi trečiajame ketvirtyje „Partizan“ surengė atsakomąjį spurtą ir po Dante Exumo dvitaškio nukirpo deficitą iki 10 taškų (54:64).

Tačiau Johannesas Thiemannas pataikė baudą, Maodo Lo suvertė penkis taškus paeiliui ir ALBA atstatė saugesnį pranašumą (70:54).

Nors paskutinio kėlinio pradžioje „Partizan“ kėsinosi kirpti dviženklę persvarą (72:84), bet Berlyno ekipa likus 5 minutėms vėl stipriai atitolo (92:74) ir saugiai užbaigė rungtynes.

Nugalėtojams Luke'as Sikma per 25 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Tamiras Blattas per 20 minučių pridėjo 16 taškų (2/2 dvit., 4/8 trit.). Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

Belgrado ekipos gretose išsiskyrė Exumas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 22 taškai (8/13 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„ALBA“: Tamiras Blattas 16 (4/8 trit., 4 rez. perd.), Luke'as Sikma 15 (2/3 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 27 naud.), Gabriele Procida 12 (2/4 trit.), Maodo Lo (2/9 trit., 6 rez. perd.) ir Louisas Olinde (2/2 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.) po 11, Jaleenas Smithas 9 (1/6 trit.), Christas Koumadje (6 atk. kam.) ir Johannesas Thiemannas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 8.

„Partizan“: Dante Exumas 22 (8/13 dvit., 4 rez. perd.), Danilo Andjušičius 14 (2/3 trit.), Kevinas Punteris (1/5 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam.) ir Zachas LeDay (4/7 dvit.) po 13, Mathiasas Lessortas 9 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.), Jamesas Nunnally 7.