Nuostabų perdavimą lemiamoje atakoje iškišęs Valinskas pratęsė FMP sėkmę Adrijos lygoje

2022-10-09 07:58

Valinskas nugalėtojams pelnė 12 taškų.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Paulius Valinskas ir jo atstovaujama Belgrado FMP (3-0) tęsia sėkmingą pasirodymą Adrijos lygoje.

Be pralaimėjimų žengianti FMP šįkart išvykoje 85:84 (22:17, 18:20, 25:28, 20:19) dramatiškai palaužė Čačako „Borač“ (0-3).

Lemiama ataka buvo patikėta Valinskui, kuris nusprendė veržtis, pritraukė varžovų pagalbą ir iškišo perdavimą po krepšiu. Jį rezultatyviu pavertė Nenadas Nerandžičius, taip išvedęs komandą į priekį likus 9 sekundėms.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Paskutinė šeimininkų ataka buvo nesėkminga ir FMP Adrijos lygoje išliko nepralaimėjusi.

Nugalėtojams Valinskas per 31 minutę pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Lemiamą metimą FMP pataikęs Nerandžičius įmetė 16 taškų, Charlesas Jenkinsas pridėjo 14. Šeimininkams 25 taškus įmetė Hunteris Hale'as.