2022-10-15 00:30

Tadas Sedekerskis pelnė 11 taškų, o Rokas Giedraitis – 13.

Nuotr.: Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images

Markusas Howardas išplėšė pratęsimą ir jo vedama Vitorijos „Baskonia“ (2-0) iškovojo dramatišką Eurolygos pergalę.

Dviejų lietuvių atstovaujamas Vitorijos klubas savo aikštėje 103:96 (14:23, 32:19, 21:26, 22:21, 14:7) pratęsime nugalėjo Belgrado „Partizan“ (0-2), kuris lieka vis dar be pergalių.

Ketvirtajame kėlinyje Kevinas Punteris likus 23 sekundėms iki mačo pabaigos dvitaškiu suteikė „Partizan“ komandai 4 taškų pranašumą (86:82), tačiau Dariusas Thompsonas netrukus smeigė tritaškį ir sugrąžino „Baskonia“ šansus (85:86).

Šeimininkai ėmėsi pražangų taktikos: Jamesas Nunnally realizavo abu baudų metimus, bet vėliau Howardas ir Nunnally pataikė tik po vieną baudą (86:89). Tiksint paskutinei sekundei tas pats Howardas tritaškiu išgelbėjo „Baskonia“.

Nors per pridėtą laiką sėkmingiau startavo svečiai iš Belgrado (94:89), tačiau likus 2 minutėms dvitaškį pataikęs Matthew Costello ir 5 taškus paeiliui įmetęs Howardas persvėrė svarstykles į kitą pusę (96:94), o galop gelbėtis teko patiems „Partizan“ krepšininkams. Visgi likus 12 sekundžių Nunnally tritaškis tikslo nepasiekė, tad šeimininkai triumfavo.

Howardas per 23 minutes pelnė 33 taškus (1/4 dvit., 8/12 trit., 7/8 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 27 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 21 minutę surinko 11 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą bei 12 naudingumo balų.

Tuo metu Rokas Giedraitis per 29 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 3/5 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 21 naudingumo balą.

Belgrado ekipai Mathiasas Lessortas per 39 minutes surinko 19 taškų (7/10 dvit., 5/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

„Baskonia“: Markusas Howardas 33 (8/12 trit., 7/8 baud., 27 naud.), Matthew Costello 19 (3/4 trit.), Rokas Giedraitis 13 (2/4 trit., 9 atk. kam.), Dariusas Thompsonas (7 rez. perd., 5 kld.) ir Tadas Sedekerskis po 11.

„Partizan“: Kevinas Punteris 26 (4/11 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud., 5 atk. kam.), Zachas LeDay 23 (6/9 dvit., 2/2 trit., 5/7 baud., 10 atk. kam., 32 naud.), Mathiasas Lessortas 19 (7/10 dvit., 5/6 baud., 12 atk. kam., 34 naud.), Jamesas Nunnally 13 (4/6 dvit., 0/5 trit., 5/6 baud.).