Gynėjų dueto traukiamas „Wolves“ palaužė „Pieno žvaigždes“

2022-10-16 18:31

Adas Juškevičius ir Ahmadas Caveras surinko po 17 taškų ir 19 naudingumo balų.

Nuotr.: BC Wolves

Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Alytaus „Wolves“ klubas (4-1).

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 76:69 (19:18, 23:11, 17:17, 17:23) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus (2-3).

Kurtinaičio auklėtiniai į priekį šovė antrojo kėlinio viduryje. „Wolves“ laimėjo atkarpą 11:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (36:25), o į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 42:29.

Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai kibo vilkams į atlapus. Corey Alleno 10 taškų paeiliui likus 4 min. priartino Ramūno Cvirkos auklėtinius iki vienženklio deficito (60:67), tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti „Pieno žvaigždės“.

Rezultatyviausiai „Wolves“ klube rungtyniavo Ahmadas Caveras ir Adas Juškevičius, kurie pelnė po 17 taškų ir 19 naudingumo balų. Juškevičius taip pat pridėjo 5 rezultatyvius kamuolius ir atkovotą kamuolį, amerikietis – 5 atšokusios kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo Allenas. Amerikietis per 24 minutes surinko 22 taškus (8/13 dvit., 2/5 trit.), 2 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 12 naudingumo balų.

„Wolves“: Adas Juškevičius (7/8 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd.) ir Ahmadas Caveras (6/12 dvit., 5 atk. kam.) po 17, Marcosas Delia 11 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Hugo Invernizzi 9 (1/5 trit.), Regimantas Miniotas 8 (4/9 dvit., 8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Corey Allenas 22 (8/13 dvit., 2/5 trit.), Martynas Pacevičius 12 (5/8 dvit., 9 atk. kam.), Rihards Kuksiks 11, Dustinas Ware'as 9.