Pasvalyje – fantastiškas išsigelbėjimas ir du pratęsimai

2022-10-23 19:55
Nuotr.: Matas Baranauskas

Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate trečią sezono pergalę per šešerias rungtynes iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-3) komanda.

Pasvaliečiai namuose per dviejų pratęsimų pareikalavusią dramą 115:110 (27:23, 24:21, 17:26, 22:20, 14:14, 11:6) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0-6) klubą.

Per 40 prabėgusių minučių komandos nugalėtojo taip ir neišsiaiškino. Likus 50 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Ignas Vaitkus dvitaškiu išlygino rezultatą (90:90) ir išplėšė pratęsimą.

Corey Allen Williams
28
Taškai 15
Taiklumas 6-7
Atkovoti kamuoliai 4
Rezultatyvūs perdavimai 7

Net ir papildomų 5 minučių ekipoms buvo negana. Pasvalio komanda sugebėjo fantastiškai išsigelbėti, kai likus 54 sekundėms dar atsilikinėjo 98:102, tačiau išplėšė antrą pratęsimą.

Nesustabdomai lemiamas pirmojo pratęsimo akimirkas žaidė Evaldas Šaulys. Gynėjas smeigė itin svarbų tritaškį, Prienų ekipa atsakė dvitaškiu, o likus vos 4 sekundėms Šaulys išprovokavo pražangą mesdamas tritaškį ir realizavo visus tris baudų metimus bei taip perkėlė kovą dėl pergalės dar penkioms minutėms.

Šeimininkai lemiamas 5 minutes žaidė kur kas tvirčiau, Prienų ekipos jaunimas akivaizdžiai stigo jėgų ir per antrą pratęsimą pelnė vos 6 taškus, kai tuo metu Pasvalio klubas spėjo pelnyti 11.

Rungtynių komentarai:

„Labas GAS“ ekipa šiame sezone vis dar lieka nelaimėjusi nė karto. Sąskaitoje jau šeši pralaimėjimai iš eilės.

Pasvalio komandai Williamsas per 23 minutes pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Martynas Pacevičius, per 26 minutes pelnęs 20 taškų (8/10 dvit.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

Prienai ekipos gretose išsiskyrė Doko Šaličius, kurio sąskaitoje per 15 minučių buvo 19 taškų (7/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 26 naudingumo balai.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 20 (8/10 dvit.), Ignas Vaitkus 18, Justas Furmanavičius 16, Corey Allenas-Williamsas 15 (7 rez. perd.), Evaldas Šaulys ir Dustinas Ware‘as po 12.

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 25 (3/9 trit., 6 rez. perd.), Karolis Giedraitis 22 (5 rez. perd.), Doko Šaličius 19, Isiah Osborne'as 12, Klaidas Metrikis 11.