Rezultatyviai žaidusio Valinsko klubas nusileido „Crvena Zvezda“ krepšininkams

2022-10-24 22:34

Paulius Valinskas pelnė 10 taškų, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus, bet jo Belgrado FMP išvykoje 77:83 nusileido „Crvena Zvezda“ komandai.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pirmąją nesėkmę Adrijos lygoje patyrė Pauliaus Valinsko atstovaujama Belgrado FMP komanda (3-1).

Lietuvio klubas išvykoje 77:83 (25:24, 15:27, 22:17, 15:15) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkams (3-0).

Paulius Valinskas rungtyniavo 15 minučių, per kurias pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuvis pagal rezultatyvumą buvo antras savo ekipoje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Nikola Ivanovičius. Juodkalnietis surinko 22 taškus (1/2 dvit., 3/6 trit., 11/11 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 30 naudingumo balų per 21 minutę.

Svečių gretose labiausiai išsiskyrė Trentas Frazieras, kuris per 39 minutes pelnė 27 taškus (6/7 dvit., 5/10 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 27 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius 22 (11/11 baud.), Luca Vildoza 14, Luka Mitrovičius 12, Benas Bentilas 9.

FMP: Trentas Frazieras 27 (6 rez. perd.), Paulius Valinskas 10, Nikola Šaranovičius 8.