Įspūdingą atkarpą sužaidęs Williamsas įrašė savo pavardę į Eurolygos metraščius

2022-10-25 11:40

Derrickas Williamsas pelnė 24 komandos taškus paeiliui ir tai yra geriausias rezultatas Eurolygoje nuo 2007 m.

Nuotr.: Vangelis Stolis

Derrickas Williamsas praėjusios savaitės mače tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir „Monaco“ surengė istorinį pasirodymą.

Antrajame ir trečiajame rungtynių kėliniuose Williamsas paeiliui pelnė 24 taškus.

Remiantis duomenų analitiku Dariumi Garuoliu, tai yra daugiausiai pelnytų taškų paeiliui Eurolygoje nuo 2007 m. Nuo tuomet Eurolygoje yra pateikiama išsami rungtynių eiga (angl. play by play), kurią galima patikrinti.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Williamsas pagerino Markuso Howardo ir Devino Smitho rekordus, kai šie rungtynėse įmetė po 19 taškų paeiliui.

Vitorijos „Baskonia“ gynėjas tai padarė šio sezono trečiajame ture, o buvęs Tel Avivo „Maccabi“ legionierius Smithas tokį pasiekimą užfiksavo 2014-2015 m. sezone.

Williamsas prieš „Monaco“ pelnė 8 paskutinius PAO taškus antrajame kėlinyje bei 16 pirmųjų trečiajame.

Buvęs antrasis NBA naujokų biržos šaukimas dvikovą baigė iš viso įmetęs 28 taškus, bet Atėnų klubas pralaimėjo mačą 80:83.