„Neptūnas“ iškovojo triuškinančią pergalę

2008-10-29 19:36

Lengvą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje be didesnio vargo 97:61 (23:15, 22:7, 24:25, 28:14) sutriuškino Gulbenės „ASK/Buki“ komandą.

Sužaidus beveik 5 minutes rezultatas dar buvo lygus (11:11), tačiau ketvirtį spurtu 12:4 kėlinį užbaigę svečiai atitrūko, o po dviejų kėlinių „Neptūno“ pranašumas jau buvo dviženklis (45:22).

Po pertraukos klaipėdiečiai tik dar labiau padidino savo atotrūkį, kuris rungtynių pabaigoje pasiekė ir 30 taškų ribą.

Likus žaisti pusantros minutės uostamiesčio ekipos persvara siekė 24 taškus, tačiau per likusias 90 sekundžių klaipėdiečiai, vedami Osvaldo Kurausko, pelnė 13 taškų, praleisdami tik vieną, ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Neptūnas“: Osvaldas Kurauskas 22, Arvydas Eitutavičius 15, Martynas Mažeika 15 (14 min.), Arvydas Vaitiekus 14, Marius Kasiulevičius 10, Deivydas Gailius 8.

„ASK/Buki“: Edmundas Gabranis 18, Andrejus Jansonas 15, Artūras Bruninas 10 (10 atk. kam.).