Joneso ir Dubljevičiaus vedama „Valencia“ užtikrintai į šoną patraukė ALBA

2022-10-27 23:39

Chrisas Jonesas ir Bojanas Dubljevičius kartu pelnė 36 taškus, o jų vedama „Valencia“ 87:73 įveikė Berlyno ALBA klubą.

Nuotr.: Juan Navarro/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Juan Navarro/Euroleague Basketball via Getty Images

„Valencia“ (2-3) iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje. Alexo Mumbru auklėtiniai namie 87:73 (23:20, 27:19, 22:16, 15:18) įveikė Berlyno ALBA (3-2) krepšininkus.

Antrajame ketvirtyje Valensijos klubas susikrovė dviženklę persvarą (42:32), tačiau ALBA atstovai spurtavo 7:0 ir priartėjo prie šeimininkų (39:42). Tuomet Chrisas Jonesas pataikė dvitaškį ir tritaškį, o Josepas Puerto pridėjo tolimą metimą ir Ispanijos ekipa prieš ilgąją pertrauką vėl iššovė į priekį (50:39).

Galingai trečiąjį kėlinį pradėjusi „Valencia“ įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą (66:49), bet likus 7 minutėms Louisas Olinde tritaškiu kirpo deficitą iki vienženklio (65:74).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Visgi tai buvo paskutinis Berlyno komandos rimtesnis šturmas, mat šeimininkai netrukus spurtavo 10:0 (84:65) ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Valensijos komandai Jonesas per 23 minutes pelnė 20 taškų (7/11 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Berlyno ekipos gretose išsiskyrė Christas Koumadje, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 15 taškų (7/9 dvit., 1/1 baud.), 10 atkovotų kamuolių bei 20 naudingumo balų.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 20 (7/11 dvit., 8 rez. perd., 3 per. kam., 28 naud.), Bojanas Dubljevičius 16 (3/5 trit., 7 atk. kam.), Kyle'as Alexanderis 12 (6/7 dvit.), Victoras Claveras (5 atk. kam.) ir Xabi Lopezas-Arostegui (5 atk. kam.) po 7.

ALBA: Louisas Olinde (3/4 trit.) ir Christas Koumadje (7/9 dvit., 10 atk. kam.) po 15, Gabriele Procida ir Benas Lammersas po 9.