Siautėjęs Dončičius surinko beveik pusšimtį taškų

2022-10-31 06:52

Luka Dončičius sumetė 44 taškus, iš kurių 30 – dar iki ilgosios pertraukos. „Mavericks“ 114:105 laimėjo prieš „Magic“ ir atsitiesė po nesėkmės per pratęsimą „Thunder“ komandai. Pirmasis šaukimas Paolo Banchero pelnė 18 taškų ir pirmąkart nepasiekė 20-ies įmestų taškų ribos.

Nuotr.: AP – Scanpix

Dalaso „Mavericks“ (3-3) į pergalių kelią grįžo fantastiškai sužaidus Luka Dončičiui.

Slovėnijos vunderkindas sumetė 44 taškus, o Teksaso komanda namuose 114:105 (29:34, 31:26, 28:23, 26:22) įveikė Orlando „Magic“ (1-6).

„Mavericks“ praėjusiame mače per pratęsimą 111:117 krito prieš Oklahomos „Thunder“. Dalaso ekipos sąskaitoje – trys pergalės per šešis turus.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Dončičius 30 iš 44 taškų surinko dar pirmoje mačo dalyje. 23-ejų gynėjas realizavo 15 iš 17 dvitaškių, 2 iš 9 tritaškių ir 8 iš 14 baudų, taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Mavericks“ lyderis 30 ir daugiau taškų surinko pirmose šešeriose sezono rungtynėse paeiliui. Jis tapo pirmuoju krepšininku nuo 1986 m., užfiksavusiu tokią seriją.

40-ies taškų ribą Dončičius peržengė trečiąkart per šešis mačus.

„Magic“ gretose rungtyniaujantis pirmasis šaukimas Paolo Banchero pirmąkart nesurinko 20-ies taškų. Gynėjas įmetė 18 taškų (5/14 dvit., 1/6 trit., 5/8 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 3 kamuolius.

22-ejų 218 cm ūgio bokštas Bolas Bolas per 30 minučių pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.) ir sugriebė 11 kamuolių.

„Mavericks“ perėmė 10 kamuolių, iš kurių 3 – Spenceris Dinwiddie. Pastarasis per 32 minutes pelnė 12 taškų (5/9 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 4 atkovotus kamuolius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 44 (15/17 dvit., 2/9 trit., 8/14 baud., 5 rez. perd., 35 naud.), Timas Hardaway 21 (3/9 trit., 8/8 baud.), Dorianas Finney-Smithas 13 (3/5 trit., 8 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 12 (5/9 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.).

„Magic“: Paolo Banchero 18 (5/14 dvit., 1/6 trit., 5/8 baud., 4 rez. perd.), Bolas Bolas 16 (7/9 dvit., 11 atk. kam., 3 blok.), Wendellas Carteris (4/7 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.) ir R.J. Hamptonas (3/4 trit.) po 15, Kevonas Harrisas 12 (2/3 trit.), Franzas Wagneris 11 (3/9 dvit., 5/6 baud., 4 rez. perd.), Terrence'as Rossas 8 (2/4 trit.).