Tritaškių lietų surengęs „7bet-Lietkabelis“ palaužė Rumunijos čempionus

2022-11-02 18:00

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose 89:84 įveikė Klužo Napokos komandą iš Rumunijos. Lietuvos klubo ginklas buvo tritaškiai metimai, kurių šeimininkai realizavo 12 iš 25 bandymų.

Nuotr.: 7bet-Lietkabelis

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (2-2) Europos taurėje išliko nepralaimėjęs namuose.

Šį kartą Nenado Čanako auklėtiniai savo aikštėje 89:84 (19:18, 20:18, 25:23, 25:25) palaužė Klužo Napokos „U-BT“ (1-3) komandą.

Permainingose rungtynėse panevėžiečiai savo pranašumą įrodė lemiamame ketvirtyje, kai Željko Šakičiaus ir Jamelo Morriso vedami spurtavo 10:0 ir atitrūko – 78:69.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Visgi Rumunijos čempionai lengvai nepasidavė ir prasidėjus paskutinei minutei sumažino atsilikimą iki 4 taškų (79:83), o šeimininkai dar ir suklydo.

Likus 21 sekundei Leonardo Meindlas priartino svečius iki vieno metimo (82:85), bet Kristiano Kullamae ranka prie baudų metimų linijos nesudrebėjo (87:82), o Šakičius dvitaškiu uždarė rungtynes.

Šeimininkai šiose rungtynėse varžovus baudė tritaškiais, pataikydami 12 tolimų metimų iš 25 (48 proc.).

Šakičius įmetė 4 tritaškius iš 6, Morrisas – 4 iš 8, Vytenis Lipkevičius – 3 iš 4.

Čanako kariauną taip pat gelbėjo varžovų netikslios baudos (13 iš 24, 54,2 proc.) bei 17 atkovotų kamuolių puolime.

Panevėžio komandai Šakičius per 29 minutes pelnė 16 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Morrisas, per 34 minutes pelnęs 24 taškus (5/12 dvit., 4/8 trit., 2/3 baud.). Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Svečių ekipos gretose išsiskyrė Andrija Stipanovičius, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 20 taškų (10/11 dvit., 0/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai bei 23 naudingumo balai.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 24 (5/12 dvit., 4/8 trit.), Željko Šakičius 16 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Kristianas Kullamae 14 (4/6 dvit.), Vytenis Lipkevičius 11 (3/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Murauskas 10 (4/4 dvit.), Benas Griciūnas 8 (4/9 dvit., 7 atk. kam.).

„U-BT“: Leonardo Meindlas 22 (4/7 dvit., 3/7 trit., 5/11 baud., 5 atk. kam.), Andrija Stipanovičius 20 (10/11 dvit., 7 atk. kam.), Jordanas Tayloras 14 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Patrickas Richardas 12 (2/8 trit., 6 atk. kam.), Stefanas Birčevičius 7 (1/5 trit., 5 atk. kam.).